Версiя для друку

Оголошення про призначення до розгляду питання щодо внесення подання про відрядження суддів на 25 лютого 2019 року

Оголошення про призначення до розгляду питання щодо внесення подання про відрядження суддів на 25 лютого 2019 року

До розгляду Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на 25 лютого 2019 року призначено питання щодо внесення подання про відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя. 

Повідомляємо, що на засіданні Комісії, яке відбудеться 25 лютого 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9, розглядатиметься питання щодо відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя: 

- Братського районного суду Миколаївської області – 2 суддів;

- Кам’янського районного суду Черкаської області – 2 суддів;

- Кегичівського районного суду Харківської області – 2 суддів;

- Новодністровського міського суду Чернівецької області – 1 судді;

- Новоушицького районного суду Хмельницької області – 1 судді;

- Онуфріївського районного суду Кіровоградської області – 1 судді;

- Оратівського районного суду Вінницької області – 2 суддів;

- Радомишльського районного суду Житомирської області – 2 суддів;

- Семенівського районного суду Полтавської області – 2 суддів;

- Солонянського районного суду Дніпропетровської області – 2 суддів;

- Теплицького районного суду Вінницької області – 3 суддів;

- Турківського районного суду Львівської області – 2 суддів;

- Яремчанського міського суду Івано-Франківської області – 3 суддів. 

Документи для відрядження можуть бути подані:

суддею особисто до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у строк до 19 лютого 2019 року (включно) з понеділка по четвер з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв., у п’ятницю – з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 16 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9; 

електронною поштою на адресу vidrіadzhennіa@vkksu.gov.ua у строк до  18 лютого 2019 року (включно). 

 Суддя, який виявив бажання бути відрядженим до судів із вказаного переліку, має подати до Комісії такі документи:

- згоду на відрядження його до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- копію паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок);

- інші документи, перелік яких зазначається у згоді, що можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

Під час направлення документів щодо відрядження електронною поштою їх необхідно відсканувати окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додано відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Комісії засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом з розрахунковим документом). 

Звертаємо увагу, що документи мають бути подані відповідно до  приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17, та умов, зазначених в оголошенні.

Вci новини
Перейти на початок