Версiя для друку

Оголошення про дату і місце проведення з'їзду суддів України та початок прийняття документів від кандидатів на обрання членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Оголошення про дату і місце проведення з'їзду суддів України та початок прийняття документів від кандидатів на обрання членом  Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

ХV з’їзд суддів України, на якому буде обрано члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, відбудеться 5-6 березня 2018 року (з резервною датою – 7 березня 2018 року)

Відповідно до статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» секретаріат Вищої кваліфікаційної комісії суддів України оголошує про початок прийняття документів від кандидатів на обрання членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з’їздом суддів України.

Згідно з рішенням Ради суддів України від 07 грудня 2017 року № 71, яке надійшло до Комісії 09 січня 2018 року, проведення ХV з’їзду суддів України  призначено на 5-6 березня 2018 року (з резервною датою – 7 березня 2018 року). До порядку денного з’їзду включено питання про обрання члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Місце проведення з’їзду – Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) за адресою: м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні, 1. 

Прийняття документів від кандидатів здійснюється секретаріатом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за адресою: м. Київ,
вул. Механізаторів, 9, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю –з 9:00 до 16:45, в останній день – 02 лютого 2018 року, з 9:00 до 24:00.

У холі будівлі Комісії розміщено скриньку для прийняття документів.

Повний перелік вимог до кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також обмеження щодо членства у Комісії визначено статтями 94 і 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Зі зразками окремих документів, які потрібно подати до секретаріату Комісії, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Комісії: http://www.vkksu.gov.ua/ у розділі «Інформація для кандидатів до складу ВККСУ». Перелік кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та інформація про них оприлюднюватиметься у розділі «Кандидати до складу ВККСУ».

Вci новини
Перейти на початок