Версiя для друку

Конкурс до ВС: ще один кандидат не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді

Конкурс до ВС: ще один кандидат не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді

На пленарному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 14 липня 2017 року, розглядалося питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя у відповідному суді, стосовно яких оголошено перерву.

За результатами засідання Комісія вирішила, що один кандидат за критеріями професійної етики та доброчесності не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у касаційному суді у складі Верховного Суду.

Трьох кандидатів визнано такими, що підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді. Стосовно цих кандидатів Комісія у складі колегії завершить проведення кваліфікаційного оцінювання.

Стосовно одного кандидата Громадська рада доброчесності скасувала власний висновок. Відтак Комісія у повному складі припинила розгляд цього питання. Кваліфікаційне оцінювання цих кандидатів буде продовжено у засіданні відповідної колегії Комісії.

Ще двоє кандидатів припинили участь у конкурсі, написавши заяву про зняття своєї кандидатури. 

Загалом протягом пленарних засідань ВККСУ станом на 14 липня 2017 року ухвалила рішення стосовно 100 кандидатів, з яких 25 – не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді, 75 – підтвердили.

Вci новини
Перейти на початок