Версiя для друку

Комісія відсторонила від посади трьох суддів

Комісія відсторонила від посади трьох суддів

8 липня 2016 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на підставі клопотання Генерального прокурора України прийнято рішення про відсторонення та продовження строку відсторонення суддів від займаної посади.

Так, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності Комісія відсторонила Горячківську Людмилу Володимирівну від посади судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області строком на два місяці.

Комісія продовжила на місяць строк відсторонення:

  • Горбатенко Олени Михайлівни – від посади судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області;
  • Кренцеля Михайла Івановича – від посади судді та голови Козівського районного суду Тернопільської області.

Довідково:

Суддя Горячківська Л.В.

Суддя Горячківська Л.В. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб для себе та третьої особи за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

Суддя Горбатенко О.М.

Рішенням Комісії від 11 травня 2016 року суддю Горбатенко О.М. відсторонено від посади строком на два місяці.

Суддя Горбатенко О.М. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб неправомірної вигоди у значному розмірі для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Суддя Кренцель М.І.

Рішенням Комісії від 11 квітня 2016 року суддю Кренцеля М.І. відсторонено від посади строком на два місяці, а рішенням від 10 червня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Кренцель М.І. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вимогу, дій з використанням наданої йому влади, вчиненому службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Вci новини
Перейти на початок