Версiя для друку

Комісія рекомендувала призначити на посади 73 суддів

Комісія рекомендувала призначити на посади 73 суддів

21 вересня 2018 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалось питання про рекомендування для призначення на посади суддів, у яких закінчився строк повноважень.

Відповідність займаній посаді судді, якого призначено на посаду строком на п’ять років до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», має бути оцінена в порядку, встановленому законом.

Рішеннями Комісії від 20 жовтня 2017 року та 1 лютого 2018 року призначено кваліфікаційне оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді.

Ураховуючи результати кваліфікаційного оцінювання, Комісією рекомендовано для призначення:

  1. Бездолю Дмитра Олександровича на посаду судді господарського суду Одеської області.
  2. Бездолю Юлію Сергіївну на посаду судді господарського суду Одеської області.
  3. Бовкуна Едуарда Михайловича на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва.
  4. Богун Оксану Олегівну на посаду судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська.
  5. Бондарчук Віту Вікторівну на посаду судді господарського суду міста Києва.
  6. Боровця Ярослава Ярославовича на посаду судді господарського суду Тернопільської області.
  7. Братичак Уляну Володимирівну на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  8. Бушу Наталію Дмитрівну на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва.
  9. Віннікова Сергія Валерійовича на посаду судді господарського суду Луганської області.
  10. Вороняка Андрія Сергійовича на посаду судді господарського суду Волинської області.
  11. Галамай Олесю Зеновіївну на посаду судді господарського суду Львівської області.
  12. Гарбаря Ігоря Олексійовича на посаду судді господарського суду Волинської області.
  13. Глушкова Максима Сергійовича на посаду судді господарського суду Кіровоградської області.
  14. Давиденко Ірину Вікторівну на посаду судді господарського суду Запорізької області.
  15. Демидова Владислава Олександровича на посаду судді господарського суду міста Києва.
  16. Демидову Світлану Олександрівну на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська.
  17. Джепу Юлію Артурівну на посаду судді господарського суду Сумської області.
  18. Долінську Оксану Зеновіївну на посаду судді господарського суду Львівської області.
  19. Дудіна Сергія Олександровича на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.
  20. Жерьобкіну Євгенію Анатоліївну на посаду судді господарського суду Сумської області.  
  21. Заярнюка Івана Володимировича на посаду судді господарського суду Хмельницької області.
  22. Золотарьову Яну Сергіївну на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  23. Карабань Яну Анатоліївну на посаду судді господарського суду міста Києва.
  24. Кедик Марію Василівну на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  25. Клименко Оксану Миколаївну на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  26. Ковальчука Олега Ігоровича на посаду судді Шевченківського районного суду міста Львова.
  27. Колесника Романа Миколайовича на посаду судді господарського суду Київської області.
  28. Колісника Івана Івановича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  29. Колодяжного Сергія Юрійовича на посаду судді Залізничного районного суду міста Львова.
  30. Коссака Степана Михайловича на посаду судді господарського суду Львівської області.
  31. Кочергіну Валентину Олександрівну на посаду судді господарського суду Хмельницької області.
  32. Крижного Олександра Миколайовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  33. Кузана Ростислава Ігоровича на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  34. Левшину Яну Олександрівну на посаду судді господарського суду Донецької області.
  35. Лужецьку Олену Романівну на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва.
  36. Маломуж Аллу Ігорівну на посаду судді Київського районного суду міста Одеси.
  37. Мартинюка Сергія Віталійовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  38. Марченко Наталію Юріївну на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська.
  39. Марченко Оксану Володимирівну на посаду судді господарського суду міста Києва.
  40. Масловського Сергія Володимировича на посаду судді господарського суду Луганської області.
  41. Міліціанова Романа Валерійовича на посаду судді господарського суду Вінницької області.
  42. Моголівця Ігоря Андрійовича на посаду судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області.
  43. Мурзенка Максима Володимировича на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси.
  44. Нікітенка Сергія Валерійовича на посаду судді господарського суду Херсонської області.
  45. Ніколенка Михайла Олександровича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  46. Олейняш Еліну Михайлівну на посаду судді господарського суду Миколаївської області.
  47. Омельяна Олексія Сергійовича на посаду судді господарського суду Житомирської області.
  48. Онупко Марину Юріївну на посаду судді Комінтернівського районного суду міста Харкова.
  49. Паляницю Юлію Олександрівну на посаду судді господарського суду Донецької області.
  50. Петрашка Мирослава Михайловича на посаду судді господарського суду Львівської області.
  51. Погрібну Світлану Василівну на посаду судді господарського суду Полтавської області.
  52. Постигач Олесю Богданівну на посаду судді Залізничного районного суду міста Львова.
  53. Сасевича Олександра Михайловича на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  54. Селівона Артема Миколайовича на посаду судді господарського суду міста Києва.
  55. Сидор Наталію Теодозіївну на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду.
  56. Сіроша Дмитра Миколайовича на посаду судді господарського суду Полтавської області.
  57. Смірнова Олександра Геннадійовича на посаду судді господарського суду Запорізької області.
  58. Смолу Сергія Васильовича на посаду судді господарського суду Луганської області.
  59. Соловйова Кирила Володимировича на посаду судді господарського суду Херсонської області.
  60. Стасюка Сергія Васильовича на посаду судді господарського суду міста Києва.
  61. Субботіну Людмилу Олександрівну на посаду судді господарського суду Хмельницької області.
  62. Сушко Ларису Миколаївну на посаду судді господарського суду Запорізької області.
  63. Топчій Олену Анатоліївну на посаду судді господарського суду Запорізької області.
  64. Трускавецького Василя Петровича на посаду судді господарського суду Львівської області.
  65. Турчина Сергія Олександровича на посаду судді господарського суду міста Києва.
  66. Фещенко Юлію Віталіївну на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
  67. Хабарову Марію Володимирівну на посаду судді господарського суду Донецької області.
  68. Харакоза Костянтина Сергійовича на посаду судді господарського суду Донецької області.
  69. Хохленкова Олександра Всеволодовича на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду.
  70. Шевченко Ганну Сергіївну на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова.
  71. Яворського Богдана Івановича на посаду судді господарського суду Львівської області.
  72. Яковенка Василя Володимировича на посаду судді господарського суду Сумської області.
  73. Ярошенко Вікторію Ігорівну на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.  
Вci новини
Перейти на початок