Версiя для друку

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 22 та 23 травня 2019 року

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 22 та 23 травня 2019 року

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань колегій Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 22 та 23 травня 2019 року.

Засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ

Початок засідань о 09 год 30 хв.

Співбесіди відбудуться з такими суддями:

22 травня 2019 року

  1. Бойко Роман Володимирович
  2. Гладун Христина Анатоліївна
  3. Данелюк Оксана Миколаївна
  4. Євтіфієв Вячеслав Миколайович
  5. Ільєва Тетяна Григорівна
  6. Лозинська Марина Ігорівна
  7. Непорада Олег Миколайович
  8. Пінчук Валерій Іванович
  9. Попревич Віктор Михайлович
  10. Скалозуб Юрій Олександрович
  11. Скляренко Михайло Олексійович
  12. Соловей Людмила Анатоліївна
  13. Тарасенко Ігор Миколайович
  14. Черевко Сергій Павлович
  15. Чернобай Анжеліка Олександрівна
  16. Шевченко Тетяна Миколаївна
  17. Шереметьєва Людмила Антонівна

23 травня 2019 року

  1. Вибодовський Олександр Дмитрович
  2. Волошин Сергій Васильович
  3. Грідіна Наталія Вікторівна
  4. Деметрадзе Тамаз Ревазович
  5. Дмитришена Руслана Миколаївна
  6. Дору Юрій Юрійович
  7. Житняк Лариса Олександрівна
  8. Закурін Микола Костянтинович
  9. Іванов Віктор Васильович
  10. Кваша Антоніна Валеріївна
  11. Крижановський Олег Валентинович
  12. Лазаренко Максим Сергійович
  13. Маєцька Наталія Дмитрівна
  14. Макаревич Валерій Анатолійович
  15. Мачульський Віктор Володимирович
  16. Машевська Оксана Петрівна
  17. Морозова Ірина Василівна
  18. Остап'юк Сергій Васильович
  19. Панченко Наталія Дмитрівна
  20. Пушко Ігор Іванович
  21. Ребрина Катерина Григорівна
  22. Середа Людмила Василівна
  23. Скрипник Сергій Миколайович
  24. Смішлива Тетяна Вікторівна
  25. Тихоненко Оксана Михайлівна
  26. Чередніченко Наталія Петрівна
  27. Чижиченко Денис Володимирович
  28. Шевчук Олександр Петрович
  29. Шкорупеєв Дмитро Анатолійович
  30. Шумей Михайло Володимирович
  31. Юлдашев Олексій Олексійович
Вci новини
Перейти на початок