Версiя для друку

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 22 – 25 квітня 2019 року

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 22 – 25 квітня 2019 року

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань колегій Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 22 – 25 квітня 2019 року.

Засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ

Початок засідань о 09 год 30 хв.

Співбесіди відбудуться з такими суддями:

22 квітня 2019 року

  1. Борискін Сергій Анатолійович
  2. Вельмакіна Таїса Миколаївна
  3. Горбасенко Павло Володимирович
  4. Зелінська Марія Борисівна
  5. Ізовітова-Вакім Олена Василівна
  6. Ісаєва Діана Аркадіївна
  7. Казак Сергій Юрійович
  8. Конюх Ольга Василівна
  9. Кушнірчук Роман Олексійович
  10. Лазаренко Владлена Володимирівна
  11. Мовчан Дмитро Валентинович
  12. Нешик Ольга Степанівна
  13. Новак Андрій Васильович
  14. Самсонова Вікторія Василівна
  15. Таус Максим Марович
  16. Українець Віталій Васильович
  17. Шуліка Олександра Олександрівна
  18. Яцина Олександр Іванович

23 квітня 2019 року

  1. Адамчук Галина Миколаївна
  2. Азізбекян Тетяна Анатоліївна
  3. Бабаш Ганна Петрівна
  4. Бабкіна Вікторія Миколаївна
  5. Бєсєда Ганна Вікторівна
  6. Брагар Віталій Станіславович
  7. Васалатій Костянтин Анатолійович
  8. Васянович Анатолій Володимирович
  9. Вишняк Максим Володимирович
  10. Волошин Євген Валерійович
  11. Воробйова Інна Анатоліївна
  12. Городецька Людмила Миколаївна
  13. Грибан Інна Олександрівна
  14. Грицаюк Ніна Миколаївна
  15. Довгань Костянтин Іванович
  16. Дудар Оксана Михайлівна
  17. Заяць Олександр Володимирович
  18. Зекунов Едуард Вікторович
  19. Зеленов Андрій Сергійович
  20. Зюбанова Наталія Миколаївна
  21. Коробенко Сергій Віталійович
  22. Курило Ганна Євгеніївна
  23. Оксененко Олег Миколайович
  24. Педенко Ада Михайлівна
  25. Родіонов Сергій Олександрович
  26. Рябцева Ольга Олексіївна
  27. Сенаторов Валерій Михайлович
  28. Сидоренко Дмитро Володимирович
  29. Слюсар Людмила Петрівна
  30. Сухоруков Андрій Олексійович

24 квітня 2019 року

  1. Баранюк Андрій Зіновійович
  2. Бацуца Віталій Михайлович
  3. Безкровний Ігор Григорович
  4. Вільчинський Олександр Ванадійович
  5. Грабець Світлана Юріївна
  6. Гудима Ніна Сергіївна
  7. Давидюк Валерій Кіндратович
  8. Ейвазова Аіда Рафіківна
  9. Зозуля Дмитро Петрович
  10. Ірметова Олеся Віталіївна
  11. Курбатова Ірина Леонідівна
  12. Лейба Максим Олександрович
  13. Непочатих Василь Олександрович
  14. Смольняков Олександр Олексійович
  15. Ткаченко Наталія Василівна
  16. Федоріщев Сергій Сергійович
  17. Харченко Ольга Павлівна
  18. Шестаковська Людмила Петрівна

25 квітня 2019 року

  1. Баб’юк Петро Михайлович
  2. Баргаміна Наталія Миколаївна
  3. Бар’як Анатолій Сергійович
  4. Басова Нелля Володимирівна
  5. Березін Андрій Григорійович
  6. Бобров Юрій Олександрович
  7. Буряк Ірина Володимирівна
  8. Ващилін Руслан Олегович
  9. Виноградова Наталія Вікторівна
  10. Голуб Вікторія Анатоліївна
  11. Загацька Тетяна Василівна
  12. Зінченко Олександр Вікторович
  13. Клопот Сергій Леонідович
  14. Колбасов Федір Федорович
  15. Курова Олена Іванівна
  16. Лилак Тарас Дмитрович
  17. Лисенко Вадим Олександрович
  18. Майстер Полікарп Михайлович
  19. Мандзій Олексій Петрович
  20. Маньковська Олена Олексіївна
  21. Марущак Світлана Леонідівна
  22. Михайлик Аліна Сергіївна
  23. Нощенко Ігор Святославович
  24. Пригара Леся Іванівна
  25. Фурсова Світлана Миколаївна
  26. Ходаківський Максим Петрович
  27. Череповський Євген Володимирович
  28. Чорненька Ірина Кузьмінічна
  29. Юшков Михайло Михайлович
  30. Яценко Наталія Олексіївна
Вci новини
Перейти на початок