Версiя для друку

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 18, 19, 20, 21, 24 та 25 червня 2019 року

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 18, 19, 20, 21, 24 та 25 червня 2019 року

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 18, 19, 20, 21, 24 та 25 червня 2019 року.

Засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ 

Перелік суддів, з якими відбуватимуться співбесіди: 

18 червня 2019 року о 14 год 00 хв 

  1. Борденюк Володимир Васильович
  2. Бурлака Олександр Васильович
  3. Заруба Петро Іванович
  4. Кононенко Олена Миколаївна
  5. Лозинська Марина Ігорівна
  6. Лопатіна Марина Юріївна
  7. Луньова Ольга Григорівна
  8. Мірута Ольга Анатоліївна
  9. Молодецький Роман Ігорович
  10. Прібилов Вадим Михайлович
  11. Рищенко Андрій Юрійович
  12. Романюк Михайло Феодосійович
  13. Селюков Олексій Георгійович
  14. Шаховніна Марина Олегівна
  15. Шумейко Олена Ігорівна 

19 червня 2019 року о 09 год 30 хв 

  1. Адамова Тетяна Сергіївна
  2. Артемчук Валентина Миколаївна
  3. Баранський Дмитро Миколайович
  4. Бессараб Наталя Миколаївна
  5. Білик Ганна Олексіївна
  6. Гашук Катерина Володимирівна
  7. Герман Олександр Сергійович
  8. Голобутовський Роман Зіновійович
  9. Гончарук Олексій Петрович
  10. Желік Борис Євграфович
  11. Кидисюк Роман Анатолійович
  12. Козлов Дмитро Олександрович
  13. Лаврова Любов Степанівна
  14. Луців Олександра Володимирівна
  15. Макаренко Інна Геннадіївна
  16. Мельник Олександр Михайлович (суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області)
  17. Олійник Ігор Васильович
  18. Попов Олексій Григорович
  19. Рудаков Дмитро Ігорович
  20. Сікора Олександр Олександрович
  21. Скільський Іван Ігорович
  22. Слісарчук Олександр Миколайович
  23. Содомора Роман Орестович
  24. Стрельников Олександр Олександрович
  25. Супрун Олександр Петрович
  26. Сухоручко Юлія Олександрівна
  27. Цімбота Василь Іванович 

20 червня 2019 року о 09 год 30 хв 

  1. Бисага Тарас Юрійович
  2. Березовська Ірина Валеріївна
  3. Дубовік Ольга Миколаївна
  4. Кваша Ірина Михайлівна
  5. Фунжий Олександр Анастасович
  6. Харченко Віктор Федорович
  7. Цицак Вікторія Любомирівна 

21 червня 2019 року о 09 год 30 хв 

  1. Бойко Оксана Ярославівна
  2. Бончев Ігор Володимирович
  3. Деркач Наталія Іванівна
  4. Іванчулинець Дмитро Васильович
  5. Капуш Іван Сергійович
  6. Кіпчарський Микола Олексійович
  7. Колесніченко Олександра Вікторівна
  8. Конопленко Ольга Сергіївна
  9. Коцюбинська Юлія Дмитрівна
  10. Крамар Сергій Іванович
  11. Маркович Іван Іванович
  12. Міхєєва Інна Миколаївна
  13. Наріжний Сергій Юрійович
  14. Осаулова Наталя Анатоліївна
  15. Полях Наталія Анатоліївна
  16. Рощина Тетяна Сергіївна
  17. Сапон Андрій Віталійович
  18. Світлик Оксана Михайлівна
  19. Стадник Сергій Іванович
  20. Степченко Михайло Юрійович
  21. Стопник Сергій Григорович
  22. Ткаченко Дмитро Володимирович
  23. Ткаченко Юрій В'ячеславович
  24. Турак Ольга Василівна
  25. Шмигельський Дмитро Іванович
  26. Шеремета Галина Ігорівна
  27. Яресько Богдан Володимирович 

24 червня 2019 року о 09 год 30 хв 

  1. Бікезіна Олена Василівна
  2. Бойко Антон Віталійович
  3. Буткевич Максим Іванович
  4. Заічко Олена Вікторівна
  5. Вергелес Андрій Валерійович
  6. Калмикова Юлія Олександрівна
  7. Левченко Андрій Миколайович
  8. Остапенко Тетяна Анатоліївна
  9. Новак Роман Васильович
  10. Сіренко Наталія Станіславівна
  11. Овсянніков Владислав Сергійович
  12. Шкамерда Катерина Сергіївна
  13. Олійник Максим Юрійович
  14. Шкреба Владлен Вікторович
  15. Савчук Роман Іванович 

25 червня 2019 року о 09 год 30 хв 

  1. Бабаєв Андрій Іванович
  2. Бар’як Анатолій Сергійович
  3. Баронін Денис Борисович
  4. Бурдинюк Олена Сергіївна
  5. Бугіль Володимир Вячеславович
  6. Горобець Віталій Леонідович
  7. Гушилик Світлана Миколаївна
  8. Деметрадзе Тамаз Ревазович
  9. Демчина Тетяна Юріївна
  10. Дерех Надія Володимирівна
  11. Дудяк Степан Васильович
  12. Журавель Тамара Сергіївна
  13. Зубар Наталія Борисівна
  14. Корецька Вікторія Віталіївна
  15. Крівоклякіна Наталія Віталіївна
  16. Кучина Наталія Григорівна
  17. Кушнір Олег Григорович
  18. Олексієнко Олександр Юрійович
  19. Онопченко Юрій Володимирович
  20. Палазюк Віра Миколаївна
  21. Пастернак Ірина Андріївна
  22. Поліщук Андрій Сергійович
  23. Поліщук Світлана Володимирівна
  24. Татарінова Олена Анатоліївна
  25. Фирса Юлія Вікторівна
  26. Шелудяков Леонід Володимирович
  27. Штифурко Людмила Анатоліївна
Вci новини
Перейти на початок