Версiя для друку

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 15, 16, 17 та 18 липня 2019 року

Комісія призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 15, 16, 17 та 18 липня 2019 року

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 15, 16, 17 та 18 липня 2019 року.

Засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ

Початок засідань о 09 год 30 хв.

Співбесіди відбудуться з такими суддями:

15 липня 2019 року

  1. Бойко Олександр Михайлович
  2. Бурдинюк Олена Сергіївна
  3. Гопкін Павло Валерійович
  4. Дараган Лілія Валеріївна
  5. Даценко Василь Миколайович
  6. Желіховський Віктор Миколайович
  7. Колодяжний Андрій Олександрович
  8. Коновець Миколай Сергійович
  9. Кукоба Олександр Олександрович
  10. Левченко Василь Васильович
  11. Покидюк Вячеслав Миколайович
  12. Рудь Олександр Григорович
  13. Смирнов Григорій Семенович
  14. Смірнова Наталія Андріївна
  15. Танасюк Олена Євгенівна
  16. Цицак Вікторія Любомирівна
  17. Червонописький Вадим Сергійович
  18. Швед Наталія Петрівна
  19. Щербаченко Марина Вікторівна

Також 15 липня 2019 року Комісія розгляне питання щодо припинення проведення кваліфікаційного оцінювання стосовно таких суддів:

  1. Буран Олексій Миколайович
  2. Дубцов Олександр Валерійович
  3. Лазаренко Владлена Володимирівна

16 липня 2019 року

  1. Іщук Ігор Олександрович
  2. Луців Олександра Володимирівна
  3. Мороз Олександр Іванович
  4. Саламаха Олександр Володимирович
  5. Самойлович Андрій Павлович
  6. Снітчук Руслана Михайлівна
  7. Цимбал-Нарожна Марина Петрівна
  8. Шубочкіна Тетяна Вікторівна

17 липня 2019 року

  1. Берднікова Галина Володимирівна
  2. Бутенко Вадим Олексійович
  3. Вергелес Валерій Олександрович
  4. Гавенко Олена Леонідівна
  5. Гуняк Олександра Ярославівна
  6. Євлах Оксана Олексіївна
  7. Кидисюк Роман Анатолійович
  8. Кирильчук Олег Ігорович
  9. Комплєктова Тетяна Олександрівна
  10. Корчков Анатолій Анатолійович
  11. Лапченко Оксана Миколаївна
  12. Лицур Іван Миколайович
  13. Лямзіна Наталія Юріївна
  14. Рибалко Наталя Іванівна
  15. Роїк Дмитро Ярославович
  16. Сакоян Дмитро Іванович
  17. Тимошенко Олександр Михайлович
  18. Федорченко Андрій Андрійович
  19. Шаповал Микола Михайлович
  20. Шрамко Людмила Леонтіївна

18 липня 2019 року

  1. Бондаренко Олеся Василівна
  2. Бурхан Сергій Михайлович
  3. Горобець Віталій Леонідович
  4. Пушко Ігор Іванович
  5. Савенко Андрій Ігорович
  6. Савчак Андрій Володимирович
  7. Хайдарова Інна Олексіївна
  8. Чеботаренко Оксана Леонідівна
Вci новини
Перейти на початок