Версiя для друку

Комісія призначила співбесіди з кандидатами у межах конкурсу на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності

Комісія призначила співбесіди з кандидатами у межах конкурсу на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесід за результатами дослідження досьє кандидатів на зайняття вакантних посад суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ

Початок засідань о 09 год 30 хв.

Співбесіди відбудуться з такими кандидатами:

22 липня 2019 року

  1. Бондаренко Ганна Павлівна
  2. Бородовський Станіслав Олександрович
  3. Букіна Олена Миколаївна
  4. Захарчук Світлана Степанівна
  5. Коломис Вікторія Вікторівна
  6. Кулініч Юрій Петрович
  7. Міліціанов Роман Валерійович
  8. Смагар Світлана Володимирівна

24 липня 2019 року

  1. Андрійчук Оксана Василівна
  2. Білоноженко Марина Анатоліївна
  3. Богоніс Михайло Богданович
  4. Братичак Уляна Володимирівна
  5. Воловик Сергій Володимирович
  6. Григорчак Юрій Петрович
  7. Дудін Сергій Олександрович
  8. Заголдна Яна Володимирівна
  9. Коробенко Сергій Віталійович
  10. Котляр Антон Миколайович

26 липня 2019 року

  1. Златін Станіслав Вікторович
  2. Золотарьова Яна Сергіївна
  3. Картавцева Юлія Валеріївна
  4. Кеся Наталія Борисівна
  5. Кузнєцов Дмитро Вікторович
  6. Мигаль Галина Петрівна
  7. Олейняш Еліна Михайлівна
  8. Омельян Олексій Сергійович
  9. Гребенюк (Суярко) Тетяна Дмитрівна
  10. Чайкін Ігор Борисович

29 липня 2019 року

  1. Прядко Оксана Василівна
  2. Романюк Роман Васильович
  3. Саванчук Світлана Олегівна
  4. Свояк Дмитро Віталійович
  5. Торчинюк Вадим Георгійович

30 липня 2019 року

  1. Адаменко Ірина Миколаївана
  2. Бабій Сергій Олександрович
  3. Коваленко Денис Сергійович
  4. Марченко Оксана Володимирівна
  5. Мачуський Олег Миколайович
  6. Нижний Андрій Валерійович
  7. Ніколаєва Ольга Вікторівна
  8. Філіпова Тетяна Леонідівна
  9. Царікова Олена Василівна

01 серпня 2019 року

  1. Барсученко Олена Володимирівна
  2. Винокуров Костянтин Сергійович
  3. Войтенко Тетяна Віталіївна
  4. Молочна Ірина Сергіївна
  5. Огороднік Діна Миколаївна
  6. Сакун Дар'я Ігорівна
  7. Слободонюк Михайло Васильович
  8. Сташків Надія Михайлівна
  9. Шалота Костянтин Валерійович
  10. Шморгун Вячеслав Віталійович

05 серпня 2019 року

  1. Дмитришин Володимир Степанович
  2. Кобрин Оксана Миколаївна
  3. Кукоба Олександр Олександрович
  4. Пономарьов Андрій Олександрович
  5. Смола Сергій Васильович
  6. Стельмащук Петро Ярославович
  7. Фесюра Микола Віталійович
  8. Цибізова Стелла Анатоліївна
  9. Чернобай Олег Валерійович
  10. Шпенова Поліна Юріївна

Також 22 липня 2019 року відбудеться розгляд питання про припинення участі Банаська Олександра Олександровича у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Вci новини
Перейти на початок