Версiя для друку

Голова Комісії Сергій Козьяков узяв участь у міжнародній конференції з питань судового адміністрування

Голова Комісії Сергій Козьяков узяв участь у міжнародній конференції з питань судового адміністрування

Сьогодні, 1 грудня 2017 року, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України  Сергій Козьяков виступив під час V Міжнародної практичної конференції «Судове адміністрування як складова реформи правосуддя».

«Наступні два роки на нас чекає серйозна спільна робота. Тільки у 2018 році потрібно прийняти від 4 до 5 тисяч кадрових рішень. Це – кваліфікаційне оцінювання суддівського корпусу, конкурс до ІР-суду, конкурси в апеляційні суди, місцеві суди і це, не говорячи про другий конкурс до Верховного Суду», – повідомив Сергій Козяков.

Окрім того, голова Комісії наголосив, що всі процедури, які здійснює ВККСУ, це величезний обмін документами з різними державними структурами, зокрема НАБУ та НАЗК.

«Наприклад, тільки запит від Комісії до цих державних органів стосовно 700 кандидатів (які беруть участь у доборі суддів у місцеві суди) це 250 тисяч аркушів паперу. А ще є відповіді. Тому нам потрібно переводити документообіг в електронний вигляд, забезпечити автоматизацію цих процесів», – зауважив Голова Комісії.

Вci новини
Перейти на початок