Версiя для друку

До уваги суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Алексєєвої Тетяни Володимирівни Москаленка Сергія Анатолійовича

До уваги суддів окружного адміністративного суду  Автономної Республіки Крим Алексєєвої Тетяни Володимирівни  Москаленка Сергія Анатолійовича

Повідомляємо, що 24 жовтня 2016 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9, в залі засідань відбудеться розгляд дисциплінарних справ стосовно суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Алексєєвої Т.В. та Москаленка С.А., відкритих за зверненням Вищої ради юстиції 16 вересня 2016 року.

У зв’язку з цим просимо суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Алексєєву Т.В. та Москаленка С.А. поінформувати Комісію про участь у засіданні. У разі неможливості з поважних причин взяти участь у засіданні Комісії повідомити про це завчасно.

Водночас повідомляємо, що згідно з частиною 13 статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у редакції 2015 року суддя, стосовно якого розглядається питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, та/або його представник мають право надавати пояснення, заявляти клопотання про виклик свідків, ставити запитання учасникам провадження, висловлювати заперечення, заявляти клопотання і відводи.

Відповідно до частини 11 статті 95 вказаного Закону у разі неможливості з поважних причин взяти участь у засіданні Комісії суддя, справа стосовно якого розглядається, може надати по суті порушених питань письмові пояснення, які додаються до матеріалів справи.

Вci новини
Перейти на початок