Версiя для друку

До уваги судді Луганського окружного адміністративного суду Каюді Андрію Миколайовичу

До уваги судді Луганського окружного адміністративного суду Каюді Андрію Миколайовичу

Відповідно до частини дев’ятої статті 86 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” Комісія запрошує Вас для участі в засіданні, яке відбудеться 26 жовтня 2016 року о 10.00 в приміщенні за адресою: місто Київ, вул. Механізаторів, 9.

Повідомляємо, що в порядок денний вказаного засідання включено питання щодо розгляду дисциплінарної справи, відкритої відносно Вас рішенням Комісії від 03 квітня 2014 року № 952/дп-14 за результатами розгляду матеріалів за зверненням Стахановського міського підрозділу громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Народна довіра”.

Згідно з частиною дванадцятою статті 86 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” суддя, стосовно якого розглядається питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, та/або його представник мають право надавати пояснення, ставити питання учасникам провадження, висловлювати заперечення, заявляти клопотання, відводи.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до частини десятої статті 86 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” у разі неможливості з поважних причин взяти участь у засіданні Комісії суддя, справа стосовно якого розглядається, може надати по суті порушених питань письмові пояснення, які додаються до матеріалів справи.

Повторна неявка судді на засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є підставою для розгляду дисциплінарної справи за його відсутності.

Вci новини
Перейти на початок