Версiя для друку

До уваги судді Калінінського районного суду міста Горлівки Донецької області Єгорової Ольги Василівни

До уваги судді Калінінського районного суду міста Горлівки  Донецької області  Єгорової Ольги Василівни

Відповідно до частини одинадцятої статті 95 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” (у редакції від 12 лютого 2015 року № 192-VIII) Комісія запрошує Вас для участі в засіданні, яке відбудеться 24 жовтня 2016 року о 10.00 в приміщенні за адресою: місто Київ, вул. Механізаторів, 9.

Повідомляємо, що в порядок денний вказаного засідання включено питання щодо розгляду дисциплінарної справи, відкритої відносно Вас рішенням Комісії № 1561/дп-16 від 16 вересня 2016 року, за результатами розгляду матеріалів за зверненням заступника Голови Вищої ради юстиції Муравйова О.В.

Згідно з частиною тринадцятою статті 95 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” суддя, стосовно якого розглядається питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, та/або його представник мають право надавати пояснення, заявляти клопотання про виклик свідків, ставити запитання учасникам провадження, висловлювати заперечення, заявляти клопотання і відводи.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до частини одинадцятої статті 95 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” у разі неможливості з поважних причин взяти участь у засіданні Комісії суддя, справа стосовно якого розглядається, може надати по суті порушених питань письмові пояснення, які додаються до матеріалів справи.

Повторна неявка судді на засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є підставою для розгляду дисциплінарної справи за його відсутності.

Вci новини
Перейти на початок