Версiя для друку

22 жовтня 2018 року Комісія розгляне питання щодо відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду

22 жовтня 2018 року Комісія розгляне питання щодо відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду

Комісією призначено низку засідань на 22 жовтня 2018 року.

Так, о 09 год. 00 хв. Вища кваліфікаційна комісія суддів України (м. Київ, вул. Механізаторів, 9) розгляне питання про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року, згідно з таким переліком:

  1. Бірюк Микола Миколайович
  2. Боняк Валентина Олексіївна
  3. Гончарук Василь Миколайович
  4. Давиденко Едуард Володимирович
  5. Йосипчук Олександр Семенович
  6. Крамаренко Юрій Миколайович
  7. Макаренко Наталія Анатоліївна
  8. Мельничук Наталія Олексіївна
  9. Шендрікова Ганна Олександрівна
  10. Ярова Леся Сергіївна

Об 11 год. 00 хв. Комісія розгляне питання про припинення участі Первомайського Олега Олексійовича у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року,

Також, об 11 год. 00 хв. відбудеться розгляд питання про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року, згідно з таким переліком:

  1. Абухін Руслан Дмитрович
  2. Алєєва Інна Вячеславівна
  3. Бевз Світлана Іванівна
  4. Білак Мирослава Вікторівна
  5. Блащук Тетяна Володимирівна
  6. Бобров Юрій Олександрович
  7. Бондаренко Тетяна Знаменівна
  8. Боровик Сергій Сергійович
  9. Брич Лариса Павлівна
  10. Волчек Ольга Олексіївна
  11. Голота Людмила Олегівна
  12. Городівський Олександр Андрійович
  13. Грибан Інна Олександрівна
  14. Гуйван Петро Дмитрович
  15. Дашутін Ігор Володимирович
  16. Демяносов Олександр Власович
  17. Дзера Юрій Миколайович
  18. Дроздов Олександр Михайлович
  19. Жук Андрій Володимирович
  20. Загиней Зоя Аполлінаріївна
  21. Зайцев Олексій Володимирович
  22. Зуєв Віталій Анатолійович
  23. Іваненко Ігор Володимирович
  24. Іванчулинець Дмитро Васильович
  25. Казанчук Ганна Петрівна
  26. Кашпур Ольга Валеріївна
  27. Кілічава Тетяна Михайлівна
  28. Клопот Сергій Леонідович
  29. Коваленко Андрій Васильович
  30. Ковальчук Володимир Васильович
  31. Колесник Олег Іванович – із запрошенням
  32. Коліуш Олег Леонідович
  33. Кондрашова Ірина Юріївна
  34. Кравченко Ілля Миколайович
  35. Кравчук Олександр Олександрович
  36. Крилова Марина Миколаївна
  37. Кротюк Олександр Володимирович
  38. Куцевич Максим Петрович
  39. Леонідова Олена Володимирівна
  40. Лопатін Антон Володимирович
  41. Малярчук Ірина Анатоліївна
  42. Матійчук Галина Олександрівна
  43. Мельник Світлана Борисівна
  44. Минькович-Слободяник Олена Василівна
  45. Миронюк Роман Вікторович
  46. Монаєнко Антон Олексійович
  47. Овчаренко Олена Миколаївна
  48. Олексієнко Микола Миколайович
  49. Орел Лілія Василівна
  50. Палій Валентин Валерійович
  51. Пашинський Микола Миколайович
  52. Печений Олег Петрович
  53. Писана Таміла Олександрівна
  54. Писаренко Надія Борисівна
  55. Побережна Олена Дмитрівна
  56. Подорожна Тетяна Станіславівна
  57. Присяжнюк Оксана Василівна
  58. Прокопенко Віктор Валерійович
  59. Пухтецька Алла Альбертівна
  60. П'ятковський Володимир Іванович
  61. Рабчинська Людмила Сергіївна – із запрошенням
  62. Радченко Сергій В'ячеславович
  63. Рогач Олександр Янович
  64. Рожнов Олег Вікторович
  65. Розмовенко Оксана Геннадіївна
  66. Романець Лоліта Анатоліївна
  67. Руденко Олександр Іванович
  68. Сажинов Владислав Володимирович
  69. Самсонова Вікторія Василівна
  70. Сердюк Валентин Васильович
  71. Сільченко Сергій Олександрович
  72. Сірий Микола Іванович
  73. Случ Олексій Васильович
  74. Сташук Марина Олександрівна
  75. Судова-Хомюк Наталія Михайлівна
  76. Ткаченко Костянтин Валерійович
  77. Трагнюк Василь Романович
  78. Фазикош Олексій Васильович
  79. Христофоров Андрій Борисович
  80. Черепахін Володимир Олексійович
  81. Чиркін Сергій Миколайович
  82. Чорненька Даниїла Степанівна

О 14 год. 00 хв. Комісія розгляне питання про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року, згідно з таким переліком:

  1. Басараб Наталія Володимирівна
  2. Батрин Олеся Василівна
  3. Брагар Артем Андрійович
  4. Брусило Світлана-Анастасія Олександрівна
  5. Варес Костянтин Лембітович
  6. Василаш Василь Михайлович
  7. Гетьманенко Алла Іванівна
  8. Гіда Ольга Сергіївна
  9. Головчак Мар'ян Михайлович
  10. Грицко Андрій Володимирович
  11. Грушовець Євген Анатолійович
  12. Дядечко Іван Іванович
  13. Єгорова Валентина Сергіївна
  14. Задорожна Лариса Іванівна
  15. Іванський Андрій Йосипович
  16. Івасин Олександр Романович
  17. Ігнатюк Олег Володимирович
  18. Каденко Оксана Олегівна
  19. Караченцев Ігор Володимирович
  20. Клочко Володимир Миколайович
  21. Корнєєва Інесса Вікторівна
  22. Коцюбальська Ольга Миколаївна
  23. Красненко Юрій Володимирович
  24. Крикливий Віталій Вікторович
  25. Кудрявцев Ігор Володимирович
  26. Куксюк Андрій Леонтійович
  27. Лошак Світлана Віталіївна
  28. Мартинов Євген Олександрович
  29. Масловський Сергій Володимирович
  30. Медведенко Олександр Петрович
  31. Михайленко Дмитро Григорович
  32. Моісєєва Анжеліка Анатоліївна
  33. Ногачевський Віктор Вікторович
  34. Омельян Олексій Сергійович
  35. Павлюх Богдан Ярославович
  36. Парпан Уляна Михайлівна
  37. Писаренко Костянтин Юхимович
  38. Плюта Ольга Анатоліївна
  39. Попельнюх Руслан Олексійович
  40. Попов Максим Миколайович
  41. Прищепа Тетяна Петрівна
  42. Путій Павло Миколайович
  43. Рояк Сергій Борисович
  44. Сало Андрій Богданович
  45. Свінціцький Ігор Анатолійович
  46. Синєгубов Олег Васильович
  47. Синчанський Станіслав Олександрович
  48. Сікора Катерина Олександрівна
  49. Скупінський Олег Віталійович
  50. Стьопіна Юлія Олександрівна
  51. Титаренко Дмитро Сергійович
  52. Тиховліс В'ячеслав Романович
  53. Хорошун Сергій Анатолійович
  54. Цікало Володимир Ігорович
  55. Чеховський Денис Юрійович
  56. Шевченко Тарас Михайлович
  57. Ясельський Ігор Віталійович
Вci новини
Перейти на початок