Версiя для друку

Заключне засідання Наглядового комітету Проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні»

22 грудня 2014 року Голова Комісії Сергій Козьяков та начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич взяли участь у заключному засіданні Наглядового комітету Проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні».

Проект Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» розпочав роботу в січні 2013 року та завершується у грудні 2014 року. Угоду про започаткування Проекту було підписано у грудні 2012 року в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки урядом Швеції в особі Шведської Агенції міжнародного розвитку (SIDA).

Метою Проекту є поліпшення діяльності органів суддівського самоврядування в Україні, підвищення професіоналізму судової системи шляхом вдосконалення процедури підготовки суддів та кандидатів у судді, сприяння проведенню судової реформи у відповідності до європейських стандартів, зокрема, що стосується інституційного складу Вищої ради юстиції, процедури призначення суддів, а також процедур щодо порядку застосування дисциплінарної відповідальності до суддів, сприяння у проведенні конституційної реформи.

Координатор Проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» Ліліт Данегян відзначила, що діяльність Проекту була спрямована на вирішення складних питань, які є актуальними для судової влади, а також тих, що дозволяють належно працювати судам і суддям.

Координатор проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» Андрій Кавакін повідомив, що Радою Європи прийнято рішення про продовження співпраці з Україною в напрямку посилення інституційної спроможності судової влади, зокрема, вже в січні 2015 року розпочнеться наступний проект, а з 2016 року буде ще один проект Ради Європи в Україні.

Перейти на початок