Версiя для друку

Робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

30 жовтня 2015 року, у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулася робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

У зустрічі взяли участь секретар кваліфікаційної палати Комісії Станіслав Щотка, директор департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді секретаріату Комісії Роман Савчук, начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич, Голова Національної судової адміністрації Литви Реда Молієне, голова комунікаційного відділу Національної судової адміністрації Литви Жівілє Навіцкайте-Бабкін та національний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Юлія Землицька.

Під час заходу учасники обговорили стан реалізації вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо кваліфікаційного оцінювання суддів.

Як зазначив Станіслав Щотка, Комісія готова розпочати кваліфікаційне оцінювання, але для цього потрібно, щоб Рада суддів України погодила Порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання судді.

Окрім того, присутні обговорили процедуру первинного кваліфоцінювання, передбачену Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», етапи проведення такого оцінювання та процедуру формування тестів. Європейські експерти цікавились також комунікаційним забезпеченням оцінювання судді та надали свої пропозиції щодо цього процесу.

Перейти на початок