Версiя для друку

Робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

Робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

У приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 7 жовтня 2015 року відбулася робоча зустріч представників Комісії з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

У заході взяли участь член Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (CEPEJ), експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» з питань планування та бюджетування сектору юстиції, старший радник Вищої суддівської та прокурорської ради Боснії та Герцеговини Адіс Ходжич, національний експерт вказаного Проекту Денис Пащенко, секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка, член кваліфікаційної палати Андрій Василенко та представники секретаріату Комісії.

Метою зустрічі було обговорення можливого співробітництва в рамках реалізації Плану дій Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки щодо розрахунків фінансових показників реалізації зазначених заходів.

Учасники заходу обговорили удосконалення системи бюджетування судової гілки влади на основі показників результатів роботи з використанням досвіду зарубіжних країн (Австрія, Нідерланди, Норвегія).

«Наше завдання – визначити об’єм необхідного бюджетного фінансування судової системи для того, щоб правосуддя було ефективним», - зазначив Адіс Ходжич.

Він висловив готовність поділитися власним досвідом щодо розрахунку навантаження на суддів з метою вимірювання рівня їх ефективності.

Також пан Ходжич наголосив на необхідності вирахування не лише кількісних, але і якісних показників для визначення якості відправлення правосуддя.

За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Перейти на початок