Версiя для друку

Друге засідання Наглядового Комітету проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму системи правосуддя в Україні»

3 грудня 2013 року відбулось друге засідання Наглядового Комітету проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму системи правосуддя в Україні».

У засіданні взяли участь координатор проектів співробітництва, Посольство Швеції в Україні, координатор проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні», менеджер проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» та асистент проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні».

Окрім того, участь у засіданні взяли представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, Адміністрації президента України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Вищої ради юстиції, Центру Разумкова та Центру суддівських студій.

У ході засідання було обговорено та затверджено статут Наглядового комітету, а також заслухано Звіт щодо проведених заходів у рамках Проекту в червні-грудні 2013 року та обговорено план роботи Проекту на перше півріччя 2014 року.

Реалізація Проекту, який фінансується Урядом Швеції, розпочалась у січні цього року, і зараз триває його початкова фаза, під час якої представники Ради Європи визначають пріоритети та деталі його діяльності.

Основна мета Проекту – це посилення незалежності, ефективності й професіоналізму судової системи в України та сприяння інституційним і законодавчим реформам, спрямованим на приведення українського сектору правосуддя у відповідність до європейських стандартів.

Перейти на початок