Версiя для друку

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів

4 листопада 2015 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, яка була організована Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У заході також взяли участь представники Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого адміністративного суду України, Вищої ради юстиції, Посольств Швеції та Великої Британії в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Консультативної Місії Європейського Союзу, Міжнародної організації з розвитку права, міжнародних проектів.

Доповідачем було запрошено Ігора Бенедисюка, Голову Вищої ради юстиції. Пан Бенедисюк розповів про перші результати діяльності нового складу Вищої ради юстиції, а також поділився своїм баченням основних викликів, напрямів і пріоритетів її подальшої роботи.

Наприкінці зустрічі учасники традиційно обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок