Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів

2 березня 2016 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, організованої Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У заході взяли участь Гія Гецадзе, Заступник Міністра юстиції України та Віктор Тимощук, заступник Голови Правління Центру політико-правових реформ.

Вони розповіли про методологію та попередні результати опитування громадян стосовно рівня якості послуг, що надає Міністерство юстиції України. Думкою українців цікавилися в Київській, Львівській, Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Мета дослідження включала в себе встановлення ступеня задоволеності користувачів якістю послуг, що надаються територіальними підрозділами Міністерства юстиції України, виявлення основних проблем у наданні реєстраційних послуг, формування рекомендацій щодо покращення умов надання послуг та удосконалення роботи органів реєстрації.

Основні етапи проекту містили розроблення Анкети, Методики опитування, Інструкції та проведення тренінгу для інтерв’юерів, опитування фокус-груп за участі представників влади. 

Запрошено до зустрічі також представників Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого адміністративного суду України, Вищої ради юстиції, Посольства США в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Консультативної Місії Європейського Союзу, Міжнародної організації з розвитку права та інших міжнародних проектів.

За традицією учасники вкотре обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок