Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів

3 лютого 2016 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, яку було організовано Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У заході також взяли участь представники Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого адміністративного суду України, Вищої ради юстиції, Посольства Канади в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Консультативної Місії Європейського Союзу, Міжнародної організації з розвитку права та інших міжнародних проектів.

Доповідачем було запрошено Руслана Арсірія, суддю Окружного адміністративного суду м. Києва, члена Ради суддів України. Пан Арсірій розповів про результати діяльності судової влади України за 2014 рік, а також поділився своїм баченням основних викликів, напрямів і пріоритетів її подальшої роботи. Також наголосив на необхідності створення системи оцінювання ефективності судів через залучення українських та міжнародних експертів. Пан Арсірій запросив всі зацікавлені сторони до експертного та публічного обговорення напрямів розвитку судової влади України. 

Наприкінці зустрічі учасники традиційно обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок