Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

Представники Комісії взяли участь у щомісячній зустрічі донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні, яка була організована 3 червня 2015 року Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

Серед учасників зустрічі були заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, представники Вищої ради юстиції, Верховного Суду України, Вищого адміністративного суду України, міжнародних проектів, громадських організацій, іноземних дипломатичних представництв.

На зустріч було запрошено декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, новопризначеного члена Вищої ради юстиції Андрія Бойка, який розповів про виклики, які постають у процесі реформування юридичної освіти.

Андрій Бойко поінформував про проблеми, з якими стикається юридична освіта сьогодні, основними причинами їх виникнення та першочерговими завданнями для їх вирішення.

Окремо пан Бойко зупинився на успішних результатах перших кроків реформування юридичної освіти, серед яких відзначив підготовку тестової бази для єдиного державного кваліфікаційного іспиту на загальний доступ до правничої професії.

«Подальша робота над створенням цієї бази дозволить у майбутньому забезпечити об’єктивність та прозорість проведення процедури єдиного державного кваліфікаційного іспиту на загальний доступ до правничої професії», - зазначив Андрій Бойко.

Перейти на початок