Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

7 жовтня 2015 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, яка була організована Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У зустрічі також взяли участь представники Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, Німецького фонду правового співробітництва (IRZ), Канадського бюро міжнародної освіти (CBІE),  Левітт інституту міжнародного розвитку, міжнародних проектів та громадських організацій.

Під час заходу Франк ван Лайк, директор консалтингової компанії  “LTP Business Psychologists” розповів про досвід Нідерландів у стандартизації та впровадженні процедур добору суддів, включаючи психологічне тестування кандидатів на посаду судді, а також навів приклади питань, що ставляться в ході інтерв’ю кандидатам на посаду судді.

У другій частині зустрічі Онджей Васатка, фахівець відділу координації та співробітництва Консультативної Місії Європейського Союзу (ЄС), та Роберт Боер, голова адміністративного апарату консультаційного компоненту з питань юстиції Консультативної Місії ЄС, ознайомили учасників з ініціативою Консультативної Місії ЄС щодо координації роботи проектів міжнародної допомоги у сфері реформування правоохоронних органів.

Завершила зустріч своєю доповіддю Кетеван Цхомелідзе, менеджер Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії.

Крім того, учасники заходу обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок