Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

8 липня 2015 року представники Комісії взяли участь у щомісячній зустрічі донорів та виконавців проектів спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні, яка була організована Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

Серед учасників зустрічі також були представники Міністерства юстиції України, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів України, представники Вищого адміністративного суду України, міжнародних проектів та громадських організацій.

Під час зустрічі члени Вищої ради юстиції: Олексій Маловацький, секретар секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, Вадим Беляневич, член Ради з питань судової реформи при Президенті України, член Конституційної Комісії при Президенті України поділилися своїм баченням основних викликів, напрямів і пріоритетів роботи Вищої ради юстиції в нових умовах.

Крім того, під час зустрічі учасники обмінялися новинами про свою поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок