Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

2 вересня 2015 року представники Комісії взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, яка була організована Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У зустрічі взяли участь представники Міністерства юстиції України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації України, Ради суддів України, міжнародних проектів та громадських організацій.

Під час зустрічі були представлені результати всеукраїнського опитування громадян, яке спільно провели Проект USAID «Справедливе правосуддя» та маркетингова компанія GfK Україна щодо демократичних, економічних та правових реформ, зокрема щодо виконання Закону України «Про очищення влади».

У другій частині зустрічі Андрій Бурий, Голова Правління регіонального громадського фонду «Право і демократія», представив результати Аналізу забезпечення рівного доступу людей з інвалідністю до правосуддя, що був здійснений в 20 судах 10-ти областей України.

Крім того, учасники заходу обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Перейти на початок