Версiя для друку

Щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

Представники Комісії взяли участь у щомісячній зустрічі донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні, яка була організована 1 квітня 2015 року Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

Серед учасників зустрічі також були представники Міністерства юстиції України, Вищої ради юстиції, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, міжнародних проектів, громадських організацій, іноземних дипломатичних представництв.

На зустріч було запрошено заступника Міністра юстиції України Гію Гецадзе, який розповів про реформи, що здійснюються Міністерством юстиції України, зокрема щодо удосконалення роботи Державної реєстраційної та Державної виконавчої служб України.

Під час зустрічі було порушено питання реформування системи реєстрації актів цивільного стану, приватизації послуг у сфері юстиції на прикладі реформи системи нотаріату в Україні, запровадження системи пробації в Україні.

Окремо заступник Міністра зупинився на питанні розвитку системи безоплатної правової допомоги. Зокрема, пан Гецадзе запевнив учасників зустрічі, що відповідно до запланованих законодавчих змін громадяни, які належать до категорії вимушених переселенців із зони АТО, будуть включені до переліку осіб, яким надаватиметься безоплатна правова допомога.

Перейти на початок