Версiя для друку

Робоча зустріч Голови Комісії з представниками Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID)

Робоча зустріч Голови Комісії з представниками Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID)

3 вересня 2015 року відбулася зустріч Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з представниками Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусії: Олександром Піскуном, спеціалістом з управління проектами з розвитку демократії,  Деніелом Райном, працівником відділу програм з розвитку демократії та Ендрю Солмоном, дослідником відділу програм з розвитку демократії.

У зустрічі також взяли участь Член Комісії Андрій Василенко та начальник відділу міжнародного співробітництва Поліна Казакевич.

Учасники зустрічі обговорили поточний стан та пріоритетні напрями реформування системи правосуддя в Україні.

Зокрема, Сергій Козьяков детально розповів про первинне кваліфікаційне оцінювання судді, що перебуває наразі у процесі реалізації. Наголошуючи на важливості відновлення довіри суспільства до судової влади, Голова Комісії виділив два пріоритетні завдання: забезпечення незалежності судової влади та боротьба з корупцією.

Учасники зустрічі також розглянули додаткові практичні заходи, реалізація яких сприятиме поглибленню реформування судової системи України.

Перейти на початок