Версiя для друку

Ігор Самсін взяв участь у зустрічі донорів та виконавців проектів, спрямованих на втілення принципів верховенства права в Україні

2 жовтня 2013 року, Проект USAID «Справедливе правосуддя» провів чергову зустріч донорів та виконавців проектів, що спрямовані на втілення принципів верховенства права в Україні. У зустрічі взяв участь Голова ВККСУ Ігор Самсін.

Подібні заходи відбуваються щомісяця і цього разу присутні говорили про плани та пріоритети Верховного Суду України, які озвучив його Голова Ярослав Романюк.

Також партнери проектів мали змогу поділитись останніми новинами і визначити подальші кроки у співпраці. Зокрема Голова Комісії І.Самсін розповів про перші результати досудового врегулювання спорів у рамках проекту «Освіта суддів заради економічного зростання».

Нагадаємо, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України є постійним партнером Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Співпраця зосереджена на доборі кандидатів на посаду судді та притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Перейти на початок