Версiя для друку

Зустріч членів Комісії з делегацією Національної ради судівництва Республіки Польща

Зустріч членів Комісії з делегацією Національної ради судівництва Республіки Польща

29 жовтня 2015 року, відбулась зустріч членів Комісії з делегацією Національної ради судівництва Республіки Польща, яка з робочим візитом відвідала Комісію. Метою візиту, що відбувся за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи суддівської відповідальності в Україні», був обмін думками та досвідом з питань добору, навчання, призначення та дисциплінарної відповідальності суддів.

До складу делегації ввійшли заступник Голови Національної ради судівництва Республіки Польща, полковник, суддя Військового окружного суду м. Варшави Пйотр Рачковські, члени Національної ради судівництва Вальдемар Журек, Анджей Адамчук, Януш Зімні та представник міжнародного відділу Офісу Національної ради судівництва Рафал Міхалчевські.

Від Комісії у заході взяли участь Голова Комісії Сергій Козьяков, секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка, члени дисциплінарної палати Анастасія Заріцька, Павло Луцюк та член кваліфікаційної палати Микола Мішин.

Голова Комісії Сергій Козьяков поінформував членів Національної ради судівництва Республіки Польща про роль Комісії у реформуванні судової системи України.

Окрім того, сторони обговорили питання щодо місця, статусу та повноважень Національної ради судівництва Республіки Польща та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Заступник Голови Національної ради судівництва Республіки Польща Пйотр Рачковські детально зупинився на питанні порядку та механізму призначення суддів у Польщі.

Пан Рачковські вказав, що до повноважень Національної ради судівництва Республіки Польща не належить розгляд скарг на дії суддів. Після надходження до Національної ради судівництва Республіки Польща скарги реєструються та надсилаються для розгляду відповідним комісіям, які створені при ній: дисциплінарній комісії, комісії з питань етики або комісії з люстрації.

Під час зустрічі секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка зазначив, що досвід діяльності Національної ради судівництва Республіки Польща є надзвичайно важливим та успішно використовується у роботі Комісії.

Перейти на початок