Версiя для друку

Зустріч Голови Комісії з відповідальним довгостроковим експертом Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

16 січня 2015 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулась зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з відповідальним довгостроковим експертом Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Віргіліусом Валанчусом.

Основна мета Проекту – зміцнення верховенства права в Україні, а одним із його партнерів є Вища кваліфікаційна комісія суддів України. За словами В.Валанчуса, європейці у рамках співпраці з Комісією готові надати експертну підтримку щодо імплементації нового законодавства у реформуванні судової системи.

Проект об’єднує всіх партнерів у сфері юстиції в Україні та допомагає їм розробити та впровадити комплексну Стратегію реформування сектору юстиції, що відповідає європейським принципам та найкращим практикам країн Євросоюзу.

Як зазначалось під час зустрічі, Європейський Союз сподівається на довгострокове партнерство з державними установами України, що прагнуть до європейської інтеграції в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Перейти на початок