Версiя для друку

Зустріч Голови Комісії з представниками Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади та проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку»

15 січня 2015 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулась зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Директором відділу міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Олегом Шаковим та менеджером проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку» Ігорем Осикою.

Голова Комісії подякував Офісу Уповноваженого за підтримку, яку надає Канада у реформуванні судової системи України. Особливу увагу було приділено важливості реалізації українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку», а саме його компоненту досудового врегулювання спорів.

Як показав досвід пілотних судів у Івано-Франківській та Одеській областях, досудове врегулювання сприяє підвищенню довіри громадян до судової системи. Окрім того, це економія часу та грошей для сторін.

Під час зустрічі також обговорювались подальші напрямки співпраці Комісії та Офісу Уповноваженого, у тому числі в рамках нового проекту з питань судової реформи.

Перейти на початок