Версiя для друку

Члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у навчальному візиті до Республіки Польщі

З 15 по 18 березня 2015 року в рамках Програми USAID «Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України» спільно з Фундацією «Відкритий діалог» українська делегація взяла участь у навчальному візиті до міста Варшави (Польща), присвяченому темі люстрації та перевіркам державних службовців та суддів.

До складу делегації ввійшли народні депутати України, представники Міністерства юстиції України, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції та Тимчасової комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України представляли секретар кваліфікаційної палати Станіслав Щотка, член кваліфікаційної палати Юрій Тітов та член дисциплінарної палати Валентина Устименко.

Метою візиту було ознайомлення учасників української делегації з історією та інституційним забезпеченням процесу люстрації в Польщі, роботою щодо протидії та запобігання корупції, діяльністю неурядових організацій з моніторингу якості роботи органів державного управління та судів. Окрему увагу було приділено забезпеченню належного професійного рівня суддівського корпусу та представників державного апарату.

Делегати зустрілись з представниками Польського Сейму, Міністерства юстиції Польщі, Ради адвокатів Польщі та неурядових організацій, що здійснюють моніторинг судів та органів влади.

Перейти на початок