Версiя для друку

Робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з експертом Європейського Союзу Адісом Ходжичем

Робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з експертом Європейського Союзу Адісом Ходжичем

15 грудня 2015 року відбулася робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з експертом Європейського Союзу Адісом Ходжичем.

Захід був організований в рамках реалізації Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» з метою визначення цілей та шляхів співпраці Комісії та Проекту щодо розроблення системи індикативних показників бюджетних витрат на фінансування органів судової влади.

Голова Комісії звернув увагу на економічні та фінансові аспекти судової реформи та підкреслив, що розробка методики визначення навантаження на суддю є необхідною для проведення об’єктивного кваліфікаційного оцінювання судді.

Пан Адіс Ходжич розповів про досвід європейських країн (Австрія, Нідерланди, Норвегія, Швеція) щодо використання статистичних даних для покращення якості відправлення правосуддя, збільшення ефективності роботи суду та раціонального розподілу бюджетних коштів між судовими установами.

У зустрічі також взяли участь член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко, заступник начальника відділу міжнародного співробітництва Антон Короб та національний експерт Проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Денис Пащенко.

Перейти на початок