Версiя для друку

Офіційна зустріч Голови Комісії з Директором із юридичних та освітніх питань у Групі міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади

18 грудня 2014 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбулась зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з Директором із юридичних та освітніх питань у Групі міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональдом Чіассоном.

Голова Комісії ознайомився з діяльністю інституту та проектом «Освіта суддів – для економічного розвитку».

Сторони домовились про подальшу співпрацю між Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та Національним суддівським інститутом Канади. Голова Комісії ознайомився з діяльністю інституту та проектом «Освіта суддів – для економічного розвитку». Менеджер цього проекту Ігор Осика особисто взяв участь в обговоренні.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Національна школа суддів України є діючими партнерами Національного суддівського інституту Канади. Учасники зустрічі планують і надалі тісно співпрацювати.

Нагадаємо, що Національний суддівський інститут – світовий лідер у галузі професійної підготовки суддів. Інститут є центром успішного планування та реалізації програм суддівської кваліфікаційної підготовки, зокрема: розробки навчальних матеріалів, курсів та планів. НСІ має достатньо ресурсів для продуктивного та раціонального надання підтримки судовій системі України і, зокрема, суддям.

Перейти на початок