Версiя для друку

Навчальний візит до Чеської Республіки для ознайомлення з практикою люстрації та перевірок суддів та державних службовців

З 26 по 30 квітня 2015 року в рамках співробітництва з проектом USAID «Справедливе правосуддя» українська делегація у складі представників Міністерства юстиції України, Вищої ради юстиції, Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяла участь у навчальному візиті до Чеської Республіки.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України представляли Голова дисциплінарної палати Микола Патрюк, член кваліфікаційної палати Микола Мішин та член дисциплінарної палати Анастасія Заріцька.

Метою візиту було ознайомлення учасників української делегації з практикою люстрації та перевірок суддів та державних службовців міста Праги, особливостями європейських стандартів проведення люстрації, а також з інформацією про роль Міністерства внутрішніх справ, до відома якого належать деякі питання проведення люстраційних процедур.

Члени делегації ознайомились з роботою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки, зокрема Підрозділу з виявлення корупції та фінансових злочинів, Сенату Чеської Республіки, а також зустрілись з представниками Міністерства внутрішніх справ та суддею Міського суду м. Праги.

Перейти на початок