Версiя для друку

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін зустрівся з директором Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA) Стівеном Поттером

20 травня 2013 року Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України зустрівся з директором Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA) Стівеном Поттером.

Під час зустрічі Ігор Самсін відзначив успішну співпрацю з канадськими колегами.

Основна мета зустрічі – обговорення можливостей для співробітництва Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та CIDA в межах нових проектів.

«Проект «Освіта суддів для економічного розвитку» розпочався успішно. Для нас важливо, щоб співпраця з канадським проектом дала максимально позитивний результат. Комісія також зацікавлена у подальшій співпраці з Канадським агентством з міжнародного розвитку за новими напрямами», – сказав І. Самсін. «Потрібно працювати над підвищенням рівня довіри громадян до судової системи України. Цьому має сприяти робота з неурядовими організаціями та ефективна взаємодія із засобами масової інформації».

У свою чергу С. Поттер пообіцяв підтримку Комісії з боку CIDA. «Діючий проект не мав бути реалізованим за певним шаблоном, а тому ми готові вносити зміни, запроваджувати інноваційні підходи, якщо це потрібно».

Перейти на початок