Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (серпень 2014)

За серпень 2014 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 37 письмових запитів на інформацію у порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Із них отримано поштою –11, електронною поштою – 26.

37 запитів розглянуто та надано відповіді у встановлені терміни, які визначені вказаним Законом.

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо стадій розгляду скарг, кількості вакантних посад судді в судах загальної юрисдикції, подачі необхідних документів на переведення суддів, отримання копій внутрішніх документів Комісії, щодо дат проведення засідань Комісії тощо. Також запити стосувалися отримання рішень Комісії за результатами розгляду скарг на дії суддів та загальних питань.

Крім того, сектором з питань доступу до публічної інформації та звернень громадян задоволено 359 усних запитів на інформацію (з них 31 — під час особистого прийому; 328 — по телефону, загальною тривалістю 300 хв.).

Перейти на початок