Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (Січень 2019)

У січні 2019 року надійшло 59 запитів (33 повторних) на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Засобами поштового зв’язку отримано 8, електронною поштою – 48.

Із вказаної кількості запитів за 10-мастрок надання відповіді продовжено на 20 робочих днів на підставі частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», решта опрацьована в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо порядку проведення кваліфікаційного оцінювання, з питань участі Громадської ради міжнародних експертів у засіданнях Комісії, формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді), процедури проведення оголошених Комісією конкурсів, стосовно рішень Комісії.

Окрім того, сектором з питань доступу до публічної інформації, прийому та звернень громадян задоволено 890 усних запитів на інформацію: 610 – під час особистого прийому, 280 – телефоном.

Перейти на початок