Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (квітень 2016)

Прошу дати відповідне доручення управлінню інформаційних технологій секретаріату Комісії розмістити на веб-сайті Вищої кваліфікаційної комісії     суддів України у розділі «Доступ до публічної інформації» у рубриці «Звіти про виконання запитів» повідомлення такого змісту:

За квітень 2016 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 40 письмових запитів на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Із них отримано поштою - 18 , електронною поштою – 19, особистий прийом – 2, факсом – 1.

40 запитів розглянуто та надано відповіді у встановлені терміни, які визначені вказаним Законом.

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію про порядок наповнення суддівського досьє, вакантних посад суддів в окремих регіонах України, щодо розгляду скарг на дії суддів та стосовно рішень Комісії.

Крім того, відділом  з питань доступу до публічної інформації, прийому  та звернень громадян задоволено  825  усних запитів на інформацію (з них 137 -  під час особистого прийому;  688 - по телефону).

Перейти на початок