Версiя для друку

Шістьох суддів відсторонили від обов'язків на місяць через притягнення їх до відповідальності

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) на місяць продовжила термін відсторонення від посади шести суддям через притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Серед таких і суддя Печерського райсуду Світлана Волкова, яка звільнила з-під варти командира "Беркуту" Дмитра Садовника.

Натомість, її колега, скандальний суддя Печерського районного суду Сергій Вовк, вправі приступати до роботи хоч завтра. Про це повідомив його адвокат, зазначивши, що Вища кваліфікаційна комісія суддів не спромоглася відсторонити Вовка від посади, адже Генпрокуратура несподівано відкликала своє клопотання щодо цього. Сторона обвинувачення пояснила, що наприкінці листопада Вищий адміністративний суд визнав рішення Вищої кваліфікаційної комісії про відсторонення Вовка незаконним. Суддю обвинувачують у неправосудних рішеннях. Він, зокрема, ухвалював вирок у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"Враховуючи те, що було прийнято рішення про відсторонення попереднє, то фізично не може бути і продовження. Хоча в попередніх разах, не зважаючи на скасування рішення, ВККС продовжували відсторонення. Питання в тому, яка далі буде поведінка Генеральної прокуратури. Я думаю, що вони не просто так відкликали своє клопотання. Вони якийсь новорічний сюрприз готують", заявив Юрій Грабовський, адвокат Сергія Вовка.

Нагадаємо, Вища рада юстиції за результатами таємного голосування 24 грудня 2015 року звільнила через порушення присяги 277 суддів Автономної Республіки Крим.

«5 канал». – 25.12.2015

Перейти на початок