Версiя для друку

Козьяков Сергій Юрійович

КОЗЬЯКОВ Сергій Юрійович

Голова Комісії - голова палати з питань добору і публічної служби суддів

Козьяков Сергій Юрійович народився в 1960 році в м. Києві. Одружений, має доньку.

У 1977-1978 роках – монтажник на одному з військових підприємств м. Києва.

Освіта

У 1978-1983 роках навчався на факультеті міжнародних відносин і міжнародного права Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка і отримав спеціальність "міжнародне право" з присвоєнням кваліфікації "юрист-міжнародник, референт-перекладач англійської мови".

В 1983-1987 роках навчався в аспірантурі названого університету.

Наукова і науково-експертна діяльність

У 1987 році захистив дисертацію по темі: "Роль Організації Об`єднаних Націй у забезпеченні виконання норм міжнародного права". Присвоєно вчений ступінь кандидата юридичних наук. Науковий керівник дисертації – професор І.І. Лукашук.

Є автором наукових і науково-експертних публікацій, в тому числі в закордонних виданнях. Також є членом редколегій низки наукових юридичних журналів.

В 1990-2014 роках брав участь у розробці багатьох проектів законів України. На початку 90-х років був членом робочих груп з розробки проектів законів "Про зовнішньоекономічну діяльність України", "Про захист нових сортів рослин", законодавства України про приватизацію державного і комунального майна.

З 2005 року як член Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права працював над проектом Концепції удосконалення судового устрою та забезпечення справедливого судочинства в Україні відповідно до європейських стандартів, проектами законів України: "Про адвокатуру і адвокатську діяльність", "Про прокуратуру", "Про мирні зібрання" тощо.

З жовтня 2014 року є членом Ради з питань судової реформи, утвореної на підставі указу Президента України. Працює над проектами законів "Про судоустрій і статус суддів", "Про Вищу раду юстиції" та інших законів, які регулюють діяльність судової системи України.

Неодноразово брав участь як експерт з українського законодавства і міжнародного права у вирішенні судових спорів в іноземних і міжнародних судах, а також міжнародних комерційних арбітражах.

Здійснював свою професійну діяльність як член консультативної групи Комісії з зовнішньоекономічних зв’язків Верховної Ради України, член консультативної групи Київської міської державної адміністрації, член Палати незалежних експертів з питань іноземних інвестицій при Президентові України, член громадської колегії Державної податкової адміністрації України, член Громадської ради Міністерства юстиції України, радник Міністра оборони України, член Громадської ради при Службі безпеки України.

Викладацька діяльність

З 1987 року – асистент, доцент кафедр міжнародного права, міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За час роботи в Інституті міжнародних відносин викладав такі навчальні курси: Міжнародний цивільний процес, Приватна юридична практика, Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності, Адвокатура в Україні і зарубіжних країнах, Антимонопольне (конкуренційне право).

У 2013 році запровадив в Інституті міжнародних відносин англомовну магістерську програму "Правове регулювання міжнародної торгівлі" (21 навчальний курс англійською мовою).

У Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України викладав спеціальні курси: Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності України, Засоби торговельного захисту.

Є членом Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Приватна юридична практика і адвокатура

У 1990 році – співзасновник і партнер Юридичної фірми "Проксен", яка отримала від Міністерства юстиції України ліцензію № 1 на здійснення юридичної практики.

У 1994 році став адвокатом, співзасновником і партнером Адвокатського об`єднання "Сергій Козьяков та Партнери".

Є членом Національної асоціації адвокатів України.

Громадська діяльність

Є членом Української асоціації міжнародного права.

У 2002 році став одним із засновників Асоціації правників України (АПУ). 2002-2014 роки – член Правління, Голова Третейського суду, Голова Етичної комісії АПУ.

Перейти на початок