Версiя для друку

Козлов Андрій Георгійович

Козлов Андрій Георгійович

Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України


Народився 8 червня 1977 року у місті Києві.

Освіта

У 1999 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародне право» та отримав кваліфікацію магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови.

Правнича практика

З вересня 1997 року до травня 2004 року працював юристом в Адвокатському об’єднанні «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», у грудні 2003 року одержав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

З травня 2004 року займався приватною адвокатською діяльністю, зокрема, представляв інтереси Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України у судових справах, пов’язаних із катастрофою літака Ту-154М над Чорним морем, а також інтереси авіакомпанії Air France, Паризького аеропорту (Aéroport de Paris), страхової компанії AXA у зв’язку з руйнуванням терміналу 2Е аеропорту.

Науково-експертна діяльність

З лютого 2015 року по жовтень 2016 року – провідний юридичний радник міжнародної неурядової організації Democracy Reporting International, координатор проекту DRI «Підтримка прозорого та демократичного процесу реформ в Україні».

З березня 2015 року – консультант-спостерігач Конституційної Комісії.

З березня 2016 року залучався до роботи Ради з питань судової реформи під час розробки проектів законів «Про судоустрій і статус суддів», «Про Вищу раду правосуддя», «Про Конституційний Суд України».

Автор дослідних публікацій DRI з конституційної реформи і децентралізації, експерт VoxUkraine.

Громадська діяльність

Учасник проекту «Громадський суд», Громадського сектору Євромайдану, розробник Програми негайних перетворень країни (http://bit.ly/Zminy2013), частина ідей якої була запроваджена для проходження психологічних тестів та тестів на загальні здібності кандидатами на посади суддів. Волонтер.

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 26 жовтня 2016 року № 346/к Козлов Андрій Георгійович призначений членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Перейти на початок