Версiя для друку

Інформація про переможців та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» у секретаріаті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Інформація

про переможців та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В»

 у секретаріаті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна кількість балів)

Примітки

1

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва

ТЕРПЯК

Галина

Андріївна

4,2

переможець конкурсу

2

Заступник начальника відділу забезпечення організації переведень та конкурсу департаменту суддівської кар’єри

БІЛЕНЬКА Наталія

Василівна

 7

переможець конкурсу

(за результатами відкритого голосування)

УЛЬКО

Наталія

Андріївна

7

другий за результатами конкурсу кандидат

3

Головний спеціаліст відділу видавничої діяльності та літературного редагування


ПОЛЯК

Євгенія

Федорівна

5,8

переможець конкурсу

ПАРХОМЕНКО

Ірина

Анатоліївна

5,6

другий за результатами конкурсу кандидат

4

Головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва

КУЗНЕЦОВ

Денис

Леонідович

 6

переможець конкурсу


5

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення проведення іспиту департаменту суддівської кар’єри

ЗЕЛЕНОВА

Марина

Олександрівна

 5

переможець конкурсу

КАПШУК

Вадим

Сергійович

 3,8

другий за результатами конкурсу кандидат

6

Головний спеціаліст відділу по роботі з кандидатами на посаду судді департаменту суддівської кар’єри

ПЛЯС

Олександр

Миколайович

5,8

переможець конкурсу

ПІЛЯВСЬКА

Ірина

Володимирівна

 5,4

другий за результатами конкурсу кандидат

7

Головний спеціаліст відділу статистично-аналітичної роботи департаменту суддівської кар’єри (2 вакансії)

ГАВРИЛЮК

Оксана

Борисівна

6

переможці конкурсу

РУДНІК

Ольга Олександрівна

5,8

КУРИЛЯК

Тетяна

Олександрівна

 5,1

другий за результатами конкурсу кандидат

8

Провідний спеціаліст відділу ведення суддівського досьє департаменту суддівської кар’єри

ДОГОЙДА

Наталія

Станіславівна

5,2

переможець конкурсу

ЗЕЛЕНОВА

Марина

Олександрівна

 5

другий за результатами конкурсу кандидат

9

Провідний спеціаліст відділу з питань проведення перевірок департаменту суддівської кар’єри (2 вакансії)

ЯЦЕНКО

Вікторія

Юріївна

5,7

переможці конкурсу

ГОШОВСЬКИЙ

Федір

Романович

4

ЧЕНЦОВ

Олександр

Станіславович

3,9

другі за результатами конкурсу кандидати

РИПІК

Олена

Анатоліївна

3,7

10

Провідний спеціаліст відділу правової та нормотворчої роботи юридичного управління

ЗУБЕНКО

Кирило

Владиславович

6

переможець конкурсу

БОРОХ

Сергій

Ігорович

4,7

другий за результатами конкурсу кандидат

11

Провідний спеціаліст відділу представництва інтересів Комісії в судах та інших органах влади юридичного управління

БОРОХ

Сергій

Ігорович

6

переможець конкурсу

12

Провідний спеціаліст відділу  організації проведення засідань, контролю та обліку рішень Комісії (тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною)

ЧУЛУПИН

Ольга

Василівна

4

переможець конкурсу

13

Спеціаліст відділу підготовки засідань кваліфікаційної палати

ДЕЩЕНКО

Юлія

Анатоліївна

5,6

переможець конкурсу

14

Спеціаліст відділу підготовки засідань палати з питань добору і публічної служби суддів (тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною)

ДАЦЕНКО

Марина

Михайлівна

4,1

переможець конкурсу



Перейти на початок