Версiя для друку

Відбувся тренінг щодо особливостей використання висновку психолога під час співбесіди з кандидатом на посаду судді

Відбувся тренінг щодо особливостей використання висновку психолога під час співбесіди з кандидатом на посаду судді

11 січня 2019 року за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбувся тренінг для членів Комісії щодо особливостей використання висновку психолога під час співбесіди з суддею/кандидатом на посаду судді в межах кваліфікаційного оцінювання.

Учасники отримали практичні поради стосовно використання звіту за результатами психологічного тестування під час співбесід, а також щодо того, як оцінювати таку особу на підставі цього звіту.

Зазначимо, що у висновку про підсумки тестування особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей міститься характеристика особистої компетентності судді/кандидата на посаду судді. Зокрема, йдеться про особисті переваги та недоліки, а також можливі ризики.

Тренінг проводили представники компанії, яка забезпечувала психологічне тестування суддів та кандидатів на посаду судді в межах конкурсних випробувань та оцінювання на відповідність займаній посаді.

Наприкінці заходу члени Комісії відзначили важливу роль такого тренінгу з огляду на те, що наразі ВККСУ готується до проведення співбесід із кандидатами на посади суддів Вищого антикорупційного суду, Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, а також касаційних судів у складі Верховного Суду. Вони подякували Проекту ЄС «Право-Justice» за підтримку Комісії в оцінюванні морально-психологічних якостей та загальних здібностей суддів/кандидатів на посаду судді. 

Довідково: 

Проект ЄС «ПРАВО-Justice», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, спрямований на консолідацію загальноєвропейських реформ у сфері юстиції. Проект, що об’єднує експертів із різних країн-членів ЄС, триватиме до кінця 2020 року. Основними напрямами роботи Проекту є, серед іншого, надання допомоги державним органам України в процесі відновлення суддівської системи, добору нових суддів Верховного Суду, створенні Ради судової реформи, реструктуризації Міністерства юстиції України, реформуванні реєстрів та електронного правосуддя, налагодженні роботи служби пробації тощо.

Вci новини
Перейти на початок