Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 28 квітня 2017 рок

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 28 квітня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 09 год. 00 хв.  

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
28 квітня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Биба Юрій Володимирович

Касаційний кримінальний суд

2.

Білик Наталія Володимирівна

Касаційний кримінальний суд

3.

Бринцев Олексій Васильович

Касаційний господарський суд

4.

Винар Любомир Вікторович

Касаційний господарський суд

5.

Головчук Світлана Володимирівна

Касаційний адміністративний суд

6.

Гудима Дмитро Анатолійович

Касаційний цивільний суд

7.

Євдокімова Олена Павлівна

Касаційний кримінальний суд

8.

Желтобрюх Ірина Леонтіївна

Касаційний адміністративний суд

9.

Калужна Оксана Михайлівна

Касаційний кримінальний суд

10.  

Кафідова Олена Василівна

Касаційний цивільний суд

11.  

Ковальчук Олександр Васильович

Касаційний цивільний суд

12.  

Колотило Онуфрій Олександрович

Касаційний кримінальний суд

13.  

Кононова Ольга Валеріївна

Касаційний господарський суд

14.  

Краснов Єгор Володимирович

Касаційний господарський суд

15.  

Крат Василь Іванович

Касаційний цивільний суд

16.  

Кривошея Анатолій Іванович

Касаційний кримінальний суд

17.  

Левицький Олег Володимирович

Касаційний кримінальний суд

18.  

Лесько Алла Олексіївна

Касаційний цивільний суд

19.  

Лозовой Сергій Вікторович

Касаційний господарський суд

20.  

Маліченко Василь Володимирович

Касаційний кримінальний суд

21.  

Мамонова Олена Євгеніївна

Касаційний цивільний суд

22.  

Манюк Петро Теодорович

Касаційний господарський суд

23.  

Марчук Олександр Петрович

Касаційний кримінальний суд

24.  

Матюхін Володимир Іванович

Касаційний господарський суд

25.  

Мацедонська Вікторія Едуардівна

Касаційний адміністративний суд

26.  

Мойсюк Микола Іванович

Касаційний адміністративний суд

27.  

Никифоров Андрій Сергійович

Касаційний господарський суд

28.  

Погрібний Сергій Олексійович

Касаційний цивільний суд

29.  

Присяжнюк Оксана Василівна

Касаційний адміністративний суд

30.  

Русанова Вікторія Борисівна

Касаційний адміністративний суд

31.  

Савуляк Роман Васильович

Касаційний цивільний суд

32.  

Сащенко Ігор Сергійович

Касаційний цивільний суд

33.  

Семенюк Геннадій Васильович

Касаційний адміністративний суд


Перейти на початок