Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 27 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 27 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
27 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Авдійчук Оксана Анатоліївна
  2. Асаулюк Андрій Валерійович
  3. Бакаєв Дмитро Григорович
  4. Барабаш Алла Григорівна
  5. Баранець Зінаїда Олексіївна
  6. Бартош Руслан Григорович
  7. Бобик Ольга Іванівна
  8. Бредун Марина Василівна
  9. Бредун Руслан Олегович
  10. Бродовський Євген Олександрович
  11. Бугаєнко Ірина В'яеславівна
  12. Виноградський Олег Євгенійович
  13. Винярський Віктор Ярославович
  14. Гайворонський Олександр Віталійович
  15. Гайдаренко Людмила Олександрівна
  16. Гасумян Марина Миколаївна
  17. Герасимів Арсеній Йосипович
  18. Говзан Микола Миколайович
  19. Голота Світлана В'ячеславівна
  20. Гопанчук Віктор Миколайович
  21. Горбачевська Ірина Петрівна
  22. Горонний Орест Олегович
  23. Горощенко Михайло Миколайович
  24. Горшкова Світлана Василівна
  25. Гречуха Віталій Іванович
  26. Григорчук Наталія Володимирівна
  27. Грицишина Лариса Валеріївна
  28. Гузовська Вероніка Олегівна
  29. Гуменюк Ірина Леонідівна
  30. Гуртова Тетяна Іванівна
  31. Даниленко Іван Іванович
  32. Демченко Ірина Володимирівна
  33. Денисов Олег Олександрович
  34. Дзюба Олена Василівна
  35. Дзюрбеля Андрій Дарійович
  36. Довгалюк Людмила Василівна
  37. Дригайло Тарас Вячеславович
  38. Думнич Андрій Михайлович
  39. Духота Світлана Юріївна
  40. Євдоченко Олена Володимирівна
  41. Єфіменко Леся Георгіївна
  42. Закупра Петро Петрович
  43. Зеленський Володимир Сергійович
  44. Зеря Юлія Олександрівна
  45. Іванова Ольга Сергіївна
  46. Івасенко Євген Григорович
  47. Ігольнікова Маргарита Олегівна
  48. Істоміна Катерина В'яеславівна
  49. Калінчук Емілія Анатоліївна
  50. Карлічук Віктор Васильович
  51. Карпець Михайло Володимирович
  52. Катерняк Оксана Михайлівна
  53. Качковська Віталіна Анатоліївна
  54. Клеменко Сергій Валерійович
  55. Клещенко Олександр Миколайович
  56. Ковенко Людмила Дмитрівна
  57. Когут Наталія Ярославівна
  58. Кожевник Оксана Анатоліївна
  59. Козар Михайло Володимирович
  60. Колб Сергій Олександрович
  61. Кононович Олена Миколаївна
  62. Копа Олена Іванівна
  63. Кот Тетяна Миколаївна
  64. Кошовий Віктор Вікторович
  65. Кравченко Наталія Валеріївна
  66. Куденьчук Олексій Андрійович
  67. Кудлай Лариса Миколаївна
  68. Кузьміна Богдана Миколаївна
  69. Кукуруза Віктор Миколайович
  70. Кульбака Світлана Олександрівна
  71. Куниця Асія Ансарівна
  72. Курганова Альона Валеріївна
  73. Кушнар Шушан Вагаршаківна
  74. Лагода Анатолій Анатолійович
  75. Лазаренко Павло Михайлович
  76. Латиш Катерина Олександрівна
  77. Левківська Надія Володимирівна
  78. Линник Олег Григорович
  79. Лисак Сергій Олександр
  80. Ліліцький Роман Володимирович
  81. Ліпка Єлізавета Володимирівна
  82. Літвінова Юлія Володимирівна
  83. Лонський Ілля Володимирович
  84. Макарчук Сергій Михайлович
  85. Максименко Леся Михайлівна
  86. Мандзюк Сергій Васильович
  87. Маркевич Тарас Леонідович
  88. Мармазинська Наталя Дмитрівна
  89. Масленнікова Ганна Леонідівна
  90. Мацкула Наталія Михайлівна
  91. Мироненко Катерина Борисівна
  92. Михайлишин Віталій Миколайович
  93. Міненко Сергій Анатолійович
  94. Мішура Вадим Васильович
  95. Мороз Наталія Василівна
  96. М'якенький Сергій Віталійович
  97. Назаревич Інна Леонідівна
  98. Натальчук Олена Анатоліївна
  99. Ніколаєнко Іван Іванович
  100. Олененко Світлана Петрівна
  101. Орлова Тетяна Миколаївна
  102. Осика Юрій Петрович
  103. Павленко Олена Михайлівна
  104. Павличенко Ольга Володимирівна
  105. Панченко Наталія Олександрівна
  106. Панчошак Олександр Дмитрович
  107. Паскар Ауріка Лазорівна
  108. Пацко Ольга Олексіївна
  109. Петер Геннадій Євгенович
  110. Писарев Олександр Юрійович
  111. Пищенко Анна Василівна
  112. Плужник Максим Валерійович
  113. Поп Маріус Юрійович
  114. Постригань Тетяна Леонідівна
  115. Продан Михайло Михайлович
  116. Пчолкін Михайло Сергійович
  117. Равлінко Роман Григорович
  118. Радченко Олександр Павлович
  119. Савченко Юрій Арнольдович
  120. Савчук Ірина Олександрівна
  121. Сарахман Мар`яна Євгенівна
  122. Свиріпа-Депутат Вікторія Зіновіївна
  123. Сінько Андрій Андрійович
  124. Скалозуб Лілія Пантелеймонівна
  125. Сливка Святослав Ігорович
  126. Смірнова Ірина Василівна
  127. Снісар Тетяна Владиславівна
  128. Совик Роман Сергійович
  129. Солодуха Юрій Володимирович
  130. Сорока Марина Ревазівна
  131. Срібненко Олена Миколаївна
  132. Старцева Оксана Геннадіївна
  133. Степаненко Ігор Олександрович
  134. Стипанець Олена Анатоліївна
  135. Ступак Віктор Васильович
  136. Сумська Вікторія Володимирівна
  137. Теслюк Богдан Анатолійович
  138. Тітомер Євгенія Володимирівна
  139. Токаленко Олександр Анатолійович
  140. Треф'янчин Андрій Михайлович
  141. Тютюнник Гліб Валентинович
  142. Удовик Олексій Дмитрович
  143. Фесенко Рада Геннадіївна
  144. Філоненко Ганна Віталіївна
  145. Фотій Василь Васильович
  146. Хабовець Анатолій Леонідович
  147. Цезарева Марина Ігорівна
  148. Цирень Оксана Сергіївна
  149. Цоєв Дмитро Костянтинович
  150. Чорна Вікторія Володимирівна
  151. Шаміна Юлія Анатоліївна
  152. Шаріпова Рімма Каміліївна
  153. Шеремета Сергій Анатолійович
  154. Шиманська Вікторія Валентинівна
  155. Шпак Дмитро Валерійович
  156. Шпинта Сергій Михайлович
  157. Щудлак Леся Валентинівна
  158. Яворський Сергій Йосифович
  159. Яськович Ростислав Тарасович
Перейти на початок