Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 26 жовтня 2015 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 26 жовтня 2015 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою:  м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

Порядок денний

Розгляд дисциплінарних справ:

  1. За зверненнями заступника Генерального прокурора України Матіоса А.В., народного депутата України Лещенка С.А., голови Верховного Суду України Романюка Я.М. стосовно суддів апеляційного суду Автономної Республіки Крим Авраміді Тетяни Станіславівни, Адаменко Олени Григорівни, Балахонова Бориса Лук’яновича, Белоусова Едуарда Феліксовича, Берещанської Ірини Іванівни, Берзіньш Валентини Степанівни, Білоусової Вікторії Василівни, Бондарева Романа Володимировича, Бондарєва Володимира Костянтиновича, Горбань Валентини Василівни, Гриценка Юрія Федоровича, Дорошенко Тетяни Іллівни, Дяченко Любов Олександрівни, Євдокимової Віри Василівни, Єлгазіної Лариси Павлівни, Зінькова Віктора Івановича, Іщенка Василя Івановича, Капустіної Людмили Павлівни, Караваєва Костянтина Миколайовича, Кірюхіної Марини Анатоліївни, Крючкова Ігоря Ігоровича, Кузнєцової Олени Олександрівни, Кунцова Володимира Олександровича, Курської Антоніни Георгіївни, Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича, Кустової Ірини Вікторівни, Ломанової Любов Олександрівни, Любобратцевої Наталії Іванівни, Мельник Тетяни Олександрівни, Моісеєнко Тетяни Іллівни, Новікова Романа Васильовича, Онищенко Тетяни Сергіївни, Опанасюка Олександра Дмитровича, Осоченка Анатолія Миколайовича, Петюшевої Нани Миколаївни, Підлісної Ірини Анатоліївни, Погребняка Сергія Миколайовича, Пономаренко Алли Вікторівни, Притуленко Олени Володимирівни, Радіонова Ігоря Івановича, Редько Галини Володимирівни, Рижової Ірини Володимирівни, Романової Любов Владиславівни, Рошки Марини Володимирівни, Руснак Алли Пилипівни, Самойлової Олени Василівни, Сінані Олександра Михайловича, Сиротюка Валерія Георгійовича, Склярова Віктора Миколайовича, Соболюка Михайла Миколайовича, Сокола Віктора Степановича, Тимошенко Катерини Григорівни, Фаріни Нелі Юріївни, Федорової Тетяни Павлівни, Філатової Євгенії Володимирівни, Харченко Ірини Олександрівни, Хмарук Наталі Сергіївни,  Чистякової Тетяни Іванівни, Шестакової Ніни Володимирівни, Язєва Сергія Олексійовича; суддів Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим Гордєйчик Тетяни Федорівни,
    Ізотенка Дениса Олександровича, Скісова Євгена Михайловича, Шустової Ірини Петрівни;
    суддів Армянського міського суду Автономної Республіки Крим Ісроілової Венери Улугбеківни, Лихачової Лариси Олексіївни; суддів Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим Атаманюка Германа Степановича, Кошелєва Василя Івановича, Морозко Ольги Романівни, Нікіщенко Марини Ігорівни,
    Скісова Олександра Євгенійовича, Яніна Ігоря Альбертовича;
    суддів Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим Борісенка Євгенія Валентиновича, Гребеннікової Наталі Олександрівни, Лущеко Людмили Григорівни, Соколовського Ігоря Станіславовича; суддів Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Басової Олени Андріївни, Кузнецової Лариси Миколаївни, Логвінко Олени Анатоліївни, Пікули Едуарда Олександровича, Старової Наталі Анатоліївни, Холкіної Ганни Іванівни, Юрченка Станіслава Вікторовича; суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Вільхового Ігоря Миколайовича, Володарець Наталії Михайлівни, Дудник Анастасії Сергіївни, Захарової Ірини Олександрівни, Кротової Людмили Володимирівни, Лантратової Антоніни Іванівни, Нанарова Олексія Олександровича, Ружицької Тетяни Володимирівни; суддів Керченського міського суду Автономної Республіки Крим Григор’євської Інесси Вікторівни, Захарової Катерини Павлівни, Кисельова Євгена Михайловича, Кіт Марини Вікторівни, Ковальова Олександра Володимировича, Короткової Любов Михайлівни, Кузьміної Олени Миколаївни, Левченка Валерія Павловича, Собєщанської Надії Василівни, Цветкова Олександра Яковлевича, Чеснокової Юлії Миколаївни, Шкуліпи Володимира Івановича; суддів Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим Бердієвої Барно Алимівни, Данилової Олени Володимирівни, Михайлова Романа Віталійовича; суддів Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим Мязгова Леоніда Олексійовича, Павлюкової Ольги Володимирівни, Проскурні Сергія Миколайовича, Шевченко Ірини Вікторівни, Шукальського Валентина Володимировича; суддів Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Халдєєвої Олени Вікторівни, Шевченко Ольги Володимирівни; суддів Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим Казацького Володимира Володимировича, Красікова Сергія Івановича, Трубнікова Юрія Леонідовича, Українець Лесі Іванівни; суддів Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим Авакяна Артура Мавсесовича, Балеми Тетяни Геннадіївни, Бєлякової Вікторії Миколаївни, Бринді Марини Анатоліївни, Чернецької Валерії Валеріївни; суддів Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим Забари Галини Яківни, Климової Ганни Михайлівни, Михайлової Людмили Олександрівни; суддів Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим Абеляшева Олександра Віталійовича, Бедрицької Марії Олександрівни, Пиркало Тетяни Василівни, Тєдєєвої Олени Анатоліївни; суддів Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Власенка Антона Павловича, Глухової Євгенії Михайлівни, Ісламгулової Олени Володимирівни; суддів Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Берберова Длявера Меметовича, Биховця Михайла Олександровича, Захарченко Любов Анатоліївни, Кулішова Андрія Сергійовича, Пакули Мар’яни Романівни, Паніної Павліни Євгенівни, Сердюка Олександра Сергійовича, Тімофеєвої Ганни Олександрівни, Томащака Альберта Степановича, Хіневич Алли Миколаївни; суддів Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим Бражніка Ігоря Сергійовича, Дмитрієва Тимофія Михайловича, Петрової Юлії Вікторівни, Тощевої Олени Олександрівни, Шевченка Вячеслава Володимировича; суддів Судацького міського суду Автономної Республіки Крим Іоненко Тетяни Іванівни, Лісовської Валентини Володимирівни, Морозової Людмили Миколаївни, Сича Максима Юрійовича; суддів Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим Алінкіної Аліни Вікторівни, Бистрякової Діанни Святославівни, Блейз Ірини Геннадіївни, Бойко Зої Олександрівни, Гаврилюка Ігоря Івановича, Кулінської Наталі Володимирівни, Микитюк Ольги Андріївни, Терентьєва Андрія Миколайовича, Хожаінової Оксани Василівни, Шаповал Анастасії Володимирівни; суддів Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим Бондаренка Анатолія Анатолійовича, Єрохіної Ірини Валеріївни, Стебівко Олени Іванівни; суддів Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим Берещанського Юрія Віталійовича, Ганича Миколи Федоровича, Кайра Ігоря Анатолійовича, Кулєшової Оксани Ігорівни, Романенка Володимира Вікторовича; суддів Залізничного районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Гнусарєва Володимира Костянтиновича, Гоцкалюка Володимира Дмитровича, Дегтярьової Вікторії Юріївни, Домнікової Марії Вікторівни, Злотнікова Василя Яковича, Слєзка Тімура Васильовича, Спасьонової Олени Анатоліївни, Уржумової Наталі Валеріївни; суддів Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Бєлоусова Михайла Миколайовича, Гуріної Ольги Валеріївни, Діденка Дениса Олександровича, Долгополова Андрія Миколайовича, Кагітіної Ірини Володимирівни, Можелянського Віктора Анатолійовича, Охоти Яніни Валеріївни, Тихопоя Олексія Олександровича; суддів Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим Благодатної Олени Юріївни, Гулевича Юрія Григоровича, Двірник Надії Вікторівни, Деменка Сергія Валерійовича, Заболотної Наталі Миколаївни, Іванова Сергія Сергійовича, Кучеренко Наталії Володимирівни, Лебедя Олега Дмитровича, Михайлова Віталія Євгенійовича, Федоренко Евеліни Робертівни; суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Авдєєва Максима Петровича, Євдокімової Олени Олександрівни, Кузнякової Світлани Юріївни, Латиніна Юрія Анатолійовича, Шкляр Тетяни Олександрівни, Яковлєва Сергія Валерійовича; суддів господарського суду Автономної Республіки Крим Бєлоглазової Ірини Костянтинівни, Білоус Марини Олександрівни, Гаврилюк Марії Павлівни, Гайворонського Володимира Івановича, Гризодубової Анастасії Миколаївни, Іллічова Миколи Миколайовича, Іщенко Ірини Анатоліївни, Колосової Ганни Геннадіївни, Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича, Лагутіної Наталі Михайлівни, Лазарева Сергія Геннадійовича, Ловягіної Юлії Юріївни, Лукачова Станіслава Олеговича, Осоченко Інеси Костянтинівни, Пєтухової Надії Семенівни, Потопальського Сергія Степановича, Радвановської Юлії Анатоліївни, Соколової Ірини Олександрівни, Тіткова Сергія Яковича, Толпиго Валентини Іванівни; суддів апеляційного суду міста Севастополя Алєєвої Наталі Галівни, Андрейченко Альони Анатоліївни, Володіної Любов Василівни, Єфімової Валентини Олександрівни, Зотова Віктора Сергійовича, Клочка Валерія Петровича, Коваленка Олександра Юрійовича, Козуб Олени Вікторівни, Колбіної Тетяни Павлівни, Косенка Андрія Миколайовича, Мудрової Євгенії Юріївни, Нікітіна Геннадія Володимировича, Птіциної Валентини Іванівни, Сундукова Василя Михайловича; судді Гагарінського районного суду міста Севастополя Євдокимової Ірини Арсентіївни; суддів Ленінського районного суду міста Севастополя Брикало Тетяни Вікторівни, Василенка Анатолія Миколайовича, Гаркуши Оксани Маївни, Гуло Ганни Володимирівни, Істягіної Надії Михайлівни, Клімакова Віктора Миколайовича, Кукурекіна Костянтина Васильовича, Фисюк Оксани Іванівни; суддів Нахімовського районного суду міста Севастополя Дяді Тетяни Володимирівни, Лемешко Алли Сергіївни, Пекарініної Ірини Анатоліївни, Семенухи Тетяни Борисівни, Колупаєвої Ольги Анатоліївни; суддів Балаклавського районного суду міста Севастополя Дибця Олексія Михайловича, Мурадян Рузанни Паргевівни; суддів господарського суду міста Севастополя Альошиної Світлани Михайлівни, Архипенка Олександра Михайловича, Головко Валерії Олегівни, Кравченко Вікторії Єфимівни, Погребняка Олексія Станіславовича; суддів Севастопольського апеляційного господарського суду Гоголя Юрія Михайловича, Голика Віктора Сергійовича, Гонтаря Віктора Івановича, Градової Ольги Григорівни, Євдокімова Ігоря Вячеславовича, Котлярової Олени Леонідівни, Остапової Катерини Андріївни, Проценко Олександри Іванівни, Рибіної Світлани Анатоліївни, Сікорської Наталі Іванівни, Черткової Ірини Валентинівни; суддів окружного адміністративного суду міста Севастополя Александрова Олександра Юрійовича, Гавури Ольги Володимирівни, Кириленко Олени Олександрівни, Мінько Ольги Валентинівни, Прохорчук Ольги Володимирівни; суддів Севастопольського апеляційного адміністративного суду Воробйової Світлани Олександрівни, Горошко Наталії Петрівни, Дудкіної Тетяни Миколаївни, Єланської Олени Едуардівни, Ілюхіної Ганни Павлівни, Кондрак Наталі Йосифівни, Курапової Зої Іллівни, Лядової Тетяни Романівни, Мунтян Ольги Іванівни, Омельченка В’ячеслава Анатолійовича, Яковенко Світлани Юріївни.

Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:

  • За зверненням Бабій О.А, Веріковської Т.А. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Херсона Білої-Кисельової Анни Анатоліївни.
  • За зверненням Фанди Н.М. в інтересах Яруш Г.М. стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Карплюка Олега Івановича.
  • За зверненням Єжаченка В.Є. стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Черниш Тетяни Олександрівни.
  • За зверненням Монакова В.С. стосовно судді апеляційного суду Луганської області Усманової Світлани Семенівни.
  • За зверненням Теплової Н.Д., народного депутата України Лівіка О.П. стосовно судді Вільнянського районний суд Запорізької Беспалько Тамари Дмитрівни.
  • За зверненням Цимбалюк В.Ф. стосовно судді Черняхівського районного суду Житомирської області Слободенюк Наталії Євгенівни.
  • За зверненням вкладників ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» стосовно суддів Київського окружного адміністративного суду Балаклицького Андрія Івановича, Дудіна Сергія Олександровича, Лапія Сергія Миколайовича.
  • За зверненням Лифар Т.Д. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.
  • За зверненням Мельничука Петра стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Івченка Віталія Борисовича.
  • За зверненням Неїлик Г.М. стосовно судді господарського суду Львівської області Артимовича Василя Михайловича.
  • За зверненням Яворського В.А. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Кучеренка Володимира Григоровича.
  • За зверненням представника позивача Журавльова В.В., Медвідя В.В. стосовно судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Петрової Ольги Федорівни.
  • За зверненням Клявіна Ю.О., Хромченко Л.Н. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси Салтан Людмили Володимирівни.
  • За зверненням адвоката Іванова О.В. в інтересах трастового керуючого Маргаріти Софоклеус стосовно судді господарського суду Харківської області Аріт Карини Володимирівни.
  • За зверненням Генерального консула Республіки Польща у Львові Ярослава Дрозда стосовно судді господарського суду Львівської області Синчука Миколи Миколайовича.
  • За зверненням Давиденка М.П. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Блажко Ірини Олексіївни.
  • За зверненням Єщенка І.О. стосовно судді Житомирського районного суду Житомирської області Баренко Сахібжамал Гайнулівни.
  • За зверненням Колесникова В.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Литвинової Ірини Валеріївни.
  • За зверненням Крутія І.Б. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Львова Ковальчука Олега Ігоровича.
  • За зверненням Величка К.Г. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Гончаренка Вадима Миколайовича.
  • За зверненням представника Ткаченка А.П. - Кириченка Р.Ю. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Ковальчук Людмили Миколаївни.
  • За зверненням Миропольської Л.Ю., Молібоженко О.А.,
    Недорубка І.М., Лівчак Т.П.
    стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Медвідь Наталії Олександрівни.
  • За зверненням Федорчука О.С. стосовно судді господарського суду Харківської області Хотенця Павла Васильовича.
  • За зверненням народного депутата України Корчинської О.А. в інтересах Каграманова Ю.С. стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва Вінтоняка Романа Ярославовича, судді Апеляційного суду міста Києва Худика Миколи Павловича.
  • За зверненням Полтавченка О.О. стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Трембача Олександра Леонідовича.
  • За зверненням Олексика В.В. стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Івашковича Ігоря Івановича.
  • За зверненнями Бабаянця В.Л. та народного депутата України Дерев’янка Ю.Б. стосовно судді господарського суду міста Києва Пригунової Алли Борисівни.
  • За зверненням Обори А.М. стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Ткаченка Олександра Анатолійовича.
  • За зверненням Сергієнка В.Д. стосовно судді Вишгородського районного суду Київської області Купрієнка Сергія Ісаковича.
  • За зверненням Качан Г.О. стосовно судді Томашпільського районного суду Вінницької області Пилипчука Олега Володимировича.
  • За зверненням Василика В.В. стосовно судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області Шевчик Оксани Михайлівни.
  • За зверненням адвоката Куца Я.О. стосовно судді Чернігівського районного суду Чернігівської області Кухти Владислава Олександровича.
  • За зверненням представника ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» Пилипенка О.Г. стосовно суддів господарського суду Харківської області Усатого Віталія Олександровича, Хотенця Павла Васильовича.
  • За зверненням Комарова В.В. стосовно судді Заводського районного суду міста Запоріжжя Марченко Нінель Валеріївни.
  • За зверненням Лоць І.М. стосовно судді Харківського районного суду Харківської області Назаренка Олега Володимировича.
  • За зверненням Ренкас О.В. стосовно судді Суворовського районного суду міста Херсона Булах Євгенії Миколаївни.
  • За зверненням Нестеренко Т.Г., Нестеренка Ю.О. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва Миколаєць Іванни Юріївни.
  • За зверненням Казібрід О.О. стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду Гуляка Василя Васильовича, Коваля Романа Йосиповича, Судової-Хомюк Наталії Михайлівни.
  • За зверненням Пеки С.М. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Білик Інни Анатоліївни.
  • За зверненням Кореневського М.М. стосовно суддів апеляційного суду Полтавської області Томилка Валентина Петровича, Давиденка Едуарда Володимировича, Бурди Катерини Іванівни.
  • За зверненням Гаркуші В.В. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області Ковтуненка Вадима Олексійовича.
  • За зверненням Савчук І.І. стосовно судді Карлівського районного суду Полтавської області Жмурка Павла Яковича.
  • За зверненням Педан Л.О. стосовно судді Вовчанського районного суду Харківської області Глоби Максима Миколайовича.
  • За зверненнями Нечипорука І.П. стосовно судді Рівненського районного суду Рівненської області Остапчук Лариси Вячеславівни та судді  апеляційного суду Рівненської області Ковалевича Станіслава Павловича.
  • За зверненням Бабікова О.М. стосовно судді Київського районного суду
    м. Одеси Галія Степана Петровича.
  • За зверненням Солодка Є.В. стосовно судді Печерського районного суду
    м. Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.
  • За зверненням Вигонюка Ю.В. та інших стосовно судді господарського суду м. Києва Паська Миколи Васильовича.
  • За зверненням Бабіч Т.Г. стосовно судді господарського суду Черкаської області Скиби Григорія Миколайовича.
  • За зверненням Топорецького М.М. стосовно судді Корецького районного суду Рівненської області Загородько Наталії Анатоліївни.
  • За зверненням Хоруженко С.В. стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Казака Сергія Юрійовича.
  • За зверненням Кузьми М.Д. стосовно судді Виноградівського районного суду Закарпатської області Левка Тараса Юрійовича.
  • За зверненням Шкляр Г.П. стосовно судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Боровицького Олександра Андрійовича.
  • За зверненням Лойфенфельда О.Я. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова Максима Олександровича.
  • За зверненням адвоката Шишко Г.С. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Литвинової Ірини Валеріївни.
  • За зверненням Мелашича В.Б. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Волошина Василя Олександровича.
  • За зверненням Мельника М.А. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси Коротаєвої Наталії Олександрівни.
  • За зверненням Нікітенка Є.В. стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Шереметьєвої Людмили Антонівни.
  • За зверненням Волочаєва Д.Г. стосовно судді Комсомольського міського суду Полтавської області Окунь Тетяни Вікторівни.
  • За зверненням Головкова О.М стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Тімошенко Наталії Володимирівни.
  • За зверненням Воронцова С.В. стосовно судді Бериславського районного суду Херсонської області Миргород Валентини Степанівни.
  • За зверненням Гриневича Р.М. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни.
  • За зверненням Моргуна Д.М. стосовно судді Апеляційного суду міста Києва Мосьондза Івана Анатолійовича.
  • За зверненням Макарової Т.В. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Суворової Оксани Василівни.
Перейти на початок