Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 26 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 26 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 14 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
26 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Абрамова Леся Валентинівна
  2. Авдєєнко Євген Валерійович
  3. Александренко Крістіна Ігорівна
  4. Андрусів Уляна Богданівна
  5. Антощук Євген Миколайович
  6. Бачинський Ярослав Леонтійович
  7. Биченко Ігор Якович
  8. Божок Антон Олександрович
  9. Васильєва Олена Валеріївна
  10. Верзун Оксана Петрівна
  11. Вєлкова Еліна Махді
  12. Гаврилич Роман Михайлович
  13. Гаврилюк Олександр Васильович
  14. Гаврилюк Сергій Васильович
  15. Галенко Олег Євгенович
  16. Гиляка Оксана Миколаївна
  17. Глушко Олена Олександрівна
  18. Грибинюк Тетяна Михайлівна
  19. Гурба Михайло Васильович
  20. Дерев`янко Ліна Леонідівна
  21. Дичко Володимир Олександрович
  22. Дорофєєва Наталія Олександрівна
  23. Дубець Оксана Степанівна
  24. Дубинка Андрій Петрович
  25. Євстіфєєв Юрій Валерійович
  26. Железняк Лідія Василівна
  27. Жолнер Наталія Вікторівна
  28. Зуб Тетяна Олексіївна
  29. Івашкевич Оксана Георгіївна
  30. Кабанцов Олександр Юрійович
  31. Калита Тетяна Іванівна
  32. Камінська Ілона Василівна
  33. Карчевський Юрій Миколайович
  34. Качан Наталія Федорівна
  35. Каштан Святослав Вікторович
  36. Кисіль Сергій Вікторович
  37. Кислий Андрій Матвійович
  38. Кишеня Яна Валентинівна
  39. Кірюшкіна Ганна Володимирівна
  40. Клименко Ірина Сергіївна
  41. Кляпко Микола Сергійович
  42. Козак Микола Федорович
  43. Козеренко Павло Миколайович
  44. Колосова Марина Сергіївна
  45. Корнійчук Єлизавета Іванівна
  46. Косенко Юрій Сергійович
  47. Косіцина Валерія Володимирівна
  48. Костенко Марина Анатоліївна
  49. Котик Ольга Олексіївна
  50. Кошліченко Володимир Сергійович
  51. Краєвський Ігор Володимирович
  52. Крейса Людмила Олексіївна
  53. Кривешко Ірина Володимирівна
  54. Кудрявцев Олександр Владиславович
  55. Кучер Людмила Петрівна
  56. Кучерук Ніна Василівна
  57. Левицька Ганна Леонідівна
  58. Лемець Сергій Петрович
  59. Лисянський Олексій Валерійович
  60. Лідовець Руслан Анатолійович
  61. Літвищенко Юлія Костянтинівна
  62. Лукашенко Євген Юрійович
  63. Ляшко Ольга Павлівна
  64. Малтиз Андрій Вікторович
  65. Маркова Марія Вадимівна
  66. Мартинчук Богдан Дмитрович
  67. Марчук Антон Михайлович
  68. Матійчак Дарія Юріївна
  69. Михайлів Едуард Петрович
  70. Міняйло Зоя Борисівна
  71. Мірзоєва Ірина Остапівна
  72. Моісеєнко Павло Олексійович
  73. Молчанова Владлена Вікторівна
  74. Мороз Юлія Миколаївна
  75. Москович Андрій Ярославович
  76. Муляревич Світлана Василівна
  77. Мучичка Марія Юріївна
  78. Набокова Олена Михайлівна
  79. Некрутенко Оксана Андріївна
  80. Нестерук Віктор Володимирович
  81. Нікітчук Ігор Іванович
  82. Ніколенко Оксана Євгеніївна
  83. Огренда Іван Михайлович
  84. Однорог Михайло Сергійович
  85. Олійник Ганна Олександрівна
  86. Острик Оксана Валеріївна
  87. Павленко Павло Олександрович
  88. Пасічнюк Аліна Петрівна
  89. Перекупка Ганна Анатоліївна
  90. Петренко Людмила Євгеніївна
  91. Петрова Анастасія Олександрівна
  92. Погорєлко Катерина Едуардівна
  93. Пономарьов Ігор Олексійович
  94. Попович Василь Васильович
  95. Потоцька Олена Володимирівна
  96. Прасол Яна Василівна
  97. Приміч Денис Володимирович
  98. Пристинська Марія Володимирівна
  99. Присяжний Олексій Іванович
  100. Приходько Наталія Віталіївна
  101. Прокопчук Людмила Станіславівна
  102. Прокопчук Сергій Іванович
  103. Пузанов Сергій Юрійович
  104. Радченко Володимир Андрійович
  105. Растворова Дар`я Анатоліївна
  106. Рехлецький Руслан Віталійович
  107. Рєзнік Олександр Володимирович
  108. Рибій Юрій Леонідович
  109. Різник Вікторія Павлівна
  110. Рубаненко Наталія Юріївна
  111. Руденко Аліна Едуардівна
  112. Руденко Олександр Іванович
  113. Рудяк Тетяна Олександрівна
  114. Сацюк Сергій Павлович
  115. Семишкур Станіслав Вікторович
  116. Сергієнко Аліна Ігорівна
  117. Сільман Аліна Олександрівна
  118. Скакун Світлана Олегівна
  119. Слободянюк Антоніна Василівна
  120. Сметана Василь Миколайович
  121. Солоха Ігор Євгенович
  122. Старостенко Ганна Олександрівна
  123. Строган Наталія Володимирівна
  124. Тимошевська Ірина Петрівна
  125. Тиховліс В'ячеслав Романович
  126. Тренич Анна Григорівна
  127. Федіна Наталія Яківна
  128. Федорова Катерина Олександрівна
  129. Фень Максим Дмитрович
  130. Хіморода Вадим Григорович
  131. Худенко Андрій Антонович
  132. Цуркан Роман Сергійович
  133. Чурсова Вероніка Олександрівна
  134. Шамшурін Юрій Вячеславович
  135. Шамшуріна Марія Вікторівна
  136. Шевчук Олександр Вікторович
  137. Шепель Ігор Миколайович
  138. Шидловський Ігор Ігорович
  139. Шило Світлана Юріївна
  140. Широкова Юлія Володимирівна
  141. Шурашкевич Василь Миколайович
  142. Юр'єва Людмила Миколаївна
  143. Миколайчук Яна Русланівна
Перейти на початок