Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 26 квітня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 26 квітня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 09 год. 00 хв.  

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
26 квітня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Антоненко Наталія Олександрівна

Касаційний цивільний суд

2.

Антонюк Наталія Олегівна

Касаційний цивільний суд

3.

Бившева Людмила Іванівна

Касаційний адміністративний суд

4.

Бурда Петро Олексійович

Касаційний цивільний суд

5.

Бутирський Андрій Анатолійович

Касаційний господарський суд

6.

Верховець Анатолій Анатолійович

Касаційний господарський суд

7.

Гончаров Валентин Вікторович

Касаційний цивільний суд

8.

Гурба Михайло Васильович

Касаційний цивільний суд

9.

Докійчук Костянтин Леонтійович

Касаційний цивільний суд

10.

Ємець Анатолій Анатолійович

Касаційний господарський суд

11.

Жигилій Сергій Павлович

Касаційний адміністративний суд

12.

Заїка Микола Миколайович

Касаційний адміністративний суд

13.

Калініч Наталія Іванівна

Касаційний цивільний суд

14.

Кізюн Людмила Іванівна

Касаційний цивільний суд

15.

Ковальчук Лариса Василівна

Касаційний цивільний суд

16.

Кравець Олександр Олександрович

Касаційний адміністративний суд

17.

Кравченко Станіслав Іванович

Касаційний цивільний суд

18.

Кравчук Володимир Миколайович

Касаційний адміністративний суд

19.

Кривенда Олег Вікторович

Касаційний адміністративний суд

20.

Лагнюк Микола Михайлович

Касаційний цивільний суд

21.

Лащук Єфрем Вікторович

Касаційний цивільний суд

22.

Лелюх Людмила Петрівна

Касаційний господарський суд

23.

Лисак Ігор Никодимович

Касаційний цивільний суд

24.

Мартєв Сергій Юрійович

Касаційний цивільний суд

25.

Мартиновський Олександр Валерійович

Касаційний господарський суд

26.

Мацький Євген Миколайович

Касаційний адміністративний суд

27.

Мельник Андрій Іванович

Касаційний цивільний суд

28.

Огороднік Костянтин Михайлович

Касаційний господарський суд

29.

Олендер Ігор Ярославович

Касаційний адміністративний суд

30.

Осіян Олексій Миколайович

Касаційний цивільний суд

31.

Охрімчук Людмила Іванівна

Касаційний цивільний суд

32.

Павлишин Олег Федорович

Касаційний цивільний суд

33.

Пєсков В'ячеслав Геннадійович

Касаційний господарський суд

34.

Саранюк Василь Іванович

Касаційний господарський суд


Перейти на початок